Trump'ın ofisleri vitrine çıktı

Editör
21.09.2011

TRUMP International'ın Avrupa'daki ilk projesi Trump Towers Office hizmete açıldı. 37 katta toplam 36 bin metrekare kiralanabilir alana sahip olan proje en büyüğü bin metrekare olan toplam 86 lüks ofis ile iş yaşamına yepyeni bir standart getirmeyi hedefliyor.

Şu ana kadar 4 ofise karşılık gelen 9 bin metrekare alanın kiralandığı kulede, en çok 2 bin metrekare üstü ofisler talep gördü. Metrekare kira fiyatı 35 dolar olarak belirlenen Trump Towers Office'e talebin tamamı ise uluslararası enerji, danışmanlık, finans şirketlerinden geldi.

Trump Towers İstanbul'un üçüncü aşaması olan alışveriş merkezinin de açılmasıyla projenin 2012 yılının şubat-mart ayına kadar tamamlanması planlanıyor.

Trump Towers Office'in tanıtımına video mesaj ile katılan Trump Organisation Geliştirme ve Satın Alım Başkan Yardımcısı Ivanka Trump, İstanbul'un değiştiğine dikkat çekerek " Pek çok uluslararası şirketin şehir merkezinde gelişmiş ofis alanı arayışı var.

İstanbul'a defalarca gelmiş biri olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim, İstanbul'da Trump Towers projesine aynı düzeyde olan başka bir proje daha bulunmuyor. 37 katlı bu yeni ofis kulesinin İstanbul'un en önde gelen ofis binası olarak yerini alacağına inanıyorum" dedi.

KAYNAK:Sabah Gazetesi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account