Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, yaptırılan Erikli Kapalı Yüzme Havuzu’nun yakın bir zamanda hizmete gireceğini açıkladı

Editör
16.09.2011

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Erikli Kapalı Yüzme Havuzu’nun yakın bir zamanda hizmete gireceği bildirildi. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, merkez Yıldırım ilçesi Erikli mahallesinde devam eden havuz inşaatını gezerek yetkililerden devam eden çalışma hakkında bilgi aldı.

Bursa’da sağlıklı bir nesil yetişmesi için kentin her köşesini spor salonları, spor sahaları ve yüzme havuzlarıyla donattıklarını ifade eden Altepe, "Bu yatırımlar kapsamında inşaatına başlanan ve Erikli Mahallesi’nin yanı sıra Esenevler, 75’inci Yıl ve Bağlaraltı mahallelerine de hizmet verecek olan Erikli Yüzme Havuzu inşaatı tamamlanma aşamasına geldi. Yarı olimpik yüzme havuzu inşaatı ile kafeterya, soyunma odaları ve duşların inşası tamamlandı" dedi.

Altepe, açık otopark ve çevre düzenlemesi çalışmalarının da sonlandığını, üst kapama sisteminin tamamlanmasının ardından havuzun hizmete açılacağını kaydetti.

Kaynak: AA

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account