Hem farklı mimari konsepti hem de cazip fiyatları ile satışa çıkan Selective Samandıra, doğa ile iç içe alışılmışın dışında site yaşamı sunuyor… Daire fiyatları 188.000TL – 347.000TL aralığında değişen projede, daire bedelinin sadece yüzde 25’i peşinat olarak ödenip, kalan kısım için anlaşmalı banka üzerinden 120 aya kadar sabit taksitlerle vadelendirme imkânı bulunuyor…

Editör
16.09.2011

Şehir gürültüsünden uzakta, oksijen deposu Aydos Ormanları ile karşılıklı konumlanan Selective Samandıra, az katlı blokları ve sosyal alanları ile iç içe bakan kalabalık sitelerin kaosundan oldukça uzak bir yaşam vaat ediyor.

Daire içi konfor üzerinde titizlikle çalışan Alper İnşaat site içi sosyal alanları ile de ailelere hem konforlu hem de güvenli bir yaşamın kapılarını aralıyor…

Alper İnşaat tarafından hayata geçirilen Selective Samandıra’yı cazibe merkezi haline getiren en önemli özelliklerden biri de bağlantı yollarının kalbinde olması… 

TEM Samandıra – Kartal gişelerine 3 dakika, Kartal Köprüsü’ne 8 dakika mesafede olan ve hava, kara, deniz yolu ulaşımlarının tam göbeğinde yer alan Selective Samandıra, çalışanlar için de ulaşımı kolaylaştırıyor. 

Hem dış hem de iç mekânlarda her türlü konforun en ince detayına kadar düşünülerek hayata geçirildiği proje, sınırlarınızın ötesinde bir yaşama davet ediyor.

“Sınırlı Sayıda Sınırsız Yaşam” sloganı ile satışa çıkan Selective Samandıra, az katlı yatay yaşam konsepti ile dikkat çekiyor. Proje 10.830 m2'lik geniş bir alan üzerinde 6'şar katlı üç blokta ve sadece 72 daireden oluşuyor.

  Yaşam için gereken tüm detayların yer aldığı proje, yetişkin ve çocuk yüzme havuzu, geniş güneşlenme alanları, fitness center, sauna, basket alanı, yürüyüş yolları, pergola ve süs havuzu gibi sosyal aktivite alanları, 24 saat güvenliği, kapalı otoparkı, teknolojik altyapısı ve tertemiz havası ile huzurlu bir yaşamın kapısını aralıyor. Konforlu ve elit bir mimari yapıya sahip 72 daire gün ışığından maksimum düzeyde faydalanıyor.

Ailelerin özgürce çocuklarını bahçesinde serbest bırakabilecekleri güvenli bir yapıya sahip Selective Samandıra, yemyeşil bir çevrede sağlıklı bir yaşamı garanti ediyor.

İnşaatın yüzde 25’lik kısmı tamamlanan ve Temmuz 2012’de sahiplerine teslim edilecek olan projede 1+1, 2+1, 3+1 olmak üzere farklı beğenilere hitap eden beş daire tipi mevcut olup, daireler ferahlığı, şıklığı ve geniş metrekareleri ile dikkat çekiyor.

Ayrıca daireler boş olarak değil, ev sahiplerinin kullanımına hazır olarak mutfak ve banyo dolapları, portmanto ile bulaşık makinesi, fırın, set üstü ocak ve davlumbazdan oluşan dörtlü ankastre seti takılı şekilde teslim edilecek.

Selective Samandıra satış ofisi ve örnek daire haftanın 7 günü 10:00 – 19:30 saatleri arasında projeyi yakından görmek isteyen ve geleceğine değerli bir yatırım yapmak isteyen misafirlerini bekliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account