Borusan Makina, Caterpillar'ın yanı sıra Amerikalı Hoist Liftruck ve Finlandiyalı Mantsinen firmalarının ürünlerini de Türkiye pazarına sunuyor. Dünyaca ünlü markalarla ürün gamını genişletmeyi sürdüren şirket, müşterilerine endüstriyel segmente yönelik tüm makinaları sunuyor.

Editör
16.09.2011

1994 yılından beri Caterpillar'ın Türkiye temsilciliğini yapan Borusan Makina, Amerika menşeili Hoist Liftruck ve Finlandiya menşeili Mantsinen firmalarının da distribütörlüğünü üstlendi.

Türkiye pazarına Metso ve Atlas Copco gibi dünya lideri markaların ürünlerini sunan şirketin geniş ürün gamında özel uygulama ekskavatörleri, hidrolik kırıcılar, forkliftler, mobil kırma tesisleri gibi ürünler bulunuyor.

Müşterilerine endüstriyel segmente yönelik tüm makinaları sunan Borusan Makina, bu alanda malzeme elleçleyiciler, yıkım makinaları, kompaktörler, forkliftler ve liman ekipmanları ile hizmet veriyor.

Hoist Liftruck'ın ürünleri gemicilik, liman, çelik, boru, alüminyum, otomotiv, havacılık ve nükleer sektörlerin de aralarında bulunduğu pek çok ağır sanayi dalında tercih ediliyor.

Şu sıralar Caterpillar Material Handler (CAT MH serisi) malzeme elleçleme ürünleri büyük ilgi gören Borusan Makina, temsil ettiği diğer markaların da katkısıyla müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılıyor.

Makinalar 7/24 hizmetinizde

Borusan Makina, sunduğu makinaların periyodik bakımları, uzatılmış garantileri, kiralama parkı, servis ve yedek parça hizmetleriyle de müşterilerine tam destek sağlıyor.

Tecrübeli ve işinde uzman kadrosu, kaliteli bakım ve onarım parçaları, ortak komponent kullanımı ile makinaların işletme maliyetlerini düşürüyor. Aynı zamanda gerek tek makina gerekse filo kullanımlarda verimliliği en üst seviyelere taşıyor.

Şirket, İstanbul'daki merkezinin yanı sıra Adana, Ankara, İstanbul ve İzmir'deki bölge müdürlüklerine bağlı Antalya, Bursa, Diyarbakır, Trabzon ve Trakya şubeleriyle hizmet veriyor.

Borusan Makina'nın Türkiye genelinde toplam 17 bayi ve servis noktası bulunuyor. Kaliteli ürünleri ve uzman ekibiyle hizmet sağlayan şirket, geniş ürün gamı, rakiplerine göre düşük olan iş çevirim süresi ile sektörde fark yaratıyor.

Dergisi

 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account