Türkiye’de sadece Lazzoni mağazalarında satılan Nicoletti Home koltukları, üstün kalitedeki derisi, ergonomik yapısı ile Türk kullanıcılardan büyük ilgi topluyor.

Editör
16.09.2011

Son derece sade bir tasarıma sahip Nicoletti Home koltuğun işlevleri bu derli toplu tasarımın detaylarında farkını ortaya koyuyor. Koltuğun kolçakları içine gömülmüş yumuşak pedleri aynı zamanda birer yastık görevi görüyor.

Bel kısmındaki özel dolgu malzemesi ve oturum şekline göre ayarlanabilen özel mekanizmalı başlığının yanı sıra, hareketli oturum minderleri uzanarak keyif yapmak için her türlü konforu sunuyor.

Bu özellikleri sayesinde başlık kısmını ayarlayıp, koltukta ayaklarınızı uzatarak oturmak istediğinizde, oturum minderleri de sizinle birlikte hareket ediyor. Lazzoni mağazalarında bu koltuğun üçlü, ikili, L ve köşe koltuğu gibi farklı modelleri beğeniye sunuluyor.

İskeleti kayın ağacından yapılan Nicoletti Home koltuğun derisi ise en az endüstriyel işlem görmüş olan ve ‘topgrain’ adı verilen sığır derisi tabakasından üretiliyor.

Koltuğun rahat olmasını sağlamak için özel bir kolon sistemi ile üç farklı sünger tipi kullanılıyor. Üretim öncesi malzeme seçiminden, ambalajlanma aşamasına kadar 10 farklı kalite kontrol sürecinden geçen Nicoletti Home koltukları; tasarımı, malzemesi ve üretim kalitesi ile uzun yıllar kullanımı garanti ediyor.

Nicoletti Home etiketli deri koltuklar, dünyanın 70 ülkesi ile aynı anda yurt genelindeki tüm Lazzoni mağazalarında Türk müşterilerin beğenisine sunuluyor. Lazzoni mağazalarında Nicoletti Home koltuklarının, farklı model ve renk seçenekleri de bulunuyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create Account



Log In Your Account