Dünyanın en büyük aydınlatma mağazası Highlight, distribütörü olduğu İtalyan Panzeri markasının duvar aydınlatmaları koleksiyonu ile dekorasyonda farklılık yaratmaya devam ediyor…

Editör
16.09.2011

Mekan aydınlatmalarında elde edilen ışığı tamamlayan ve ortama farklı bir hava katan duvar aydınlatmaları, Panzeri dokunuşuyla estetik kazanıyor.

İtalya’nın çılgın dizaynlara imza atan aydınlatma markası Panzeri duvar aydınlatmalarında da kendini gösterdi… İster ev ister iş yeri duvarlarında değişik ışık oyunlarına olanak sağlayan modeller tasarımları ile de dikkat çekiyor.

Oldukça geniş bir showroom alanına sahip olan Highlight, dünyanın en büyük aydınlatma mağazası olma özelliğini taşıyor. Aydınlatma ve tasarım alanında dünyanın en ünlü ve beğenilen markalarını aynı çatı altında toplayan Highlight, misafirlerine geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Highlight’ta, el yapımı, modern ve klasik avizeleri bulabileceğiniz gibi, bahçe aydınlatmaları ve dış mekan Led tasarım uygulamaları da yapılıyor. Bunların yanı sıra, gösterişli ürünleri sevenler için orijinal Swarovski taşlarla süslü ürünler de Highlight’ın mağazasında görülebilecekler arasında.

Highlight’ta, Voltolina, Arte Di Murano, Antica Murrina, Salvilamp, Swarovski, Panzeri, Novoart, MK Ilumination, Bejorama, Carlesso, Eglo, Philips gibi dünyaca tanınmış markaların ürünleri yer alıyor.

Highlight, ürünleri kendi mekânlarında görmek isteyen müşterilerine, beğendikleri ürünleri kendi evlerinde görme imkanı sağlıyor. Ayrıca, satın aldığınız tüm ürünleri adresinize ücretsiz olarak teslim ederek tecrübeli ekibi tarafından yüne ücretsiz olarak montaj yapıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account