Miele G5000 Bulaşık Makinesi: Esnek, Konforlu, Kolay, Güvenli, Çevreci…

Editör
16.09.2011

Solo, ankastre ev aletleri ve endüstriyel cihazlardan oluşan geniş ürün yelpazesi ile üstün Alman teknolojisini birleştiren ve alanında dev bir marka olan Miele, yepyeni G5000 Bulaşık Makinesi ile hayranlık uyandırıyor.

Yeni esnek 3D – Çatal bıçak çekmecesi

Yemek yemeği ve pişirmeyi zevk haline getirmeyi bilen, keyfini çıkartan herkes için Miele, mutfak kültürüne patentli 3D çatal bıçak çekmecesi ile yeni bir anlayış getiriyor.

Yemek pişirmek artık daha da keyifli… Uzun saplı bardaklardan en derin servis kaşıklarına, tencerelerden en büyük servis tabaklarına kadar her şey artık bulaşık makinesine rahatça giriyor.

Çatal bıçak çekmecesinde yeni boyut:3D-çatal bıçak çekmecesi* esnek yapısıyla yükseklik, genişlik ve derinlik açısından farklı çözümler sunuyor.

Miele çatal bıçak çekmecesi 25 yaşında!

Bölmeli çatal-bıçak yuvası özelliğine sahip bulaşık makinelerinin ilk üreticisi Miele, 1987’den beri bu özelliği kullanıyor.

Çok ekonomik

40%’a kadar enerji tasarrufu
 A enerji sınıfından %10 daha az enerji tüketimi: A+++
7 litre su kullanımı*

Kapıda tuz haznesi

Tuz haznesinin kapıda olması bulaşık makinenizin tuzunu deterjan ve parlatıcı ile birlikte çok kolay ve zahmetsizce kullanmanızı sağlıyor.

Ekstra çatal bıçak sepeti*

İsteğe bağlı olarak opsiyonel kullanılacak olan büyük çatal bıçak sepeti alt rafa güvenle ve kolaylıkla yerleştirilebiliyor. Daha fazla çatal bıçak yıkayabilmek için ekstra avantaj sunuyor.
* Modele bağlı özelliktir.

Bardak koruma

Mükemmel bardak koruma programında tüm değerli ve günlük kullanımdaki cam bardaklarınız özenle ve hijyenik olarak yıkanıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create Account



Log In Your Account