Özyurtlar İnşaat, 400 aileyi daha ev sahibi yapmanın mutluluğunu yaşıyor. Özyurtlar İnşaat tarafından Bahçeşehir Bulvarı üzerinde inşaa edilen Ntepe’de evler sahiplerine teslim edildi. 400 dairenin yanı sıra 40 ofis, 40 adet de dükkanın yer aldığı Ntepe, bulunduğu bölgeyi kısa sürede hareketlendirdi.

Yazar:Editor
16.09.2011

Özyurtlar İnşaat tarafından Esenyurt ve Bahçeşehir’in kesiştiği nokta olan Bahçeşehir Bulvarı üzerinde inşaa edilen Ntepe’de, evler sahiplerine teslim edildi. Böylece Özyurtlar İnşaat, 400 aileyi daha ev sahibi yapmış oldu.

Eşsiz konumuyla dikkat çeken projede 400 konutun yanı sıra, 40 ofis, 40 adet de dükkan bulunuyor. Kuru temizlemecisinden kuaförüne, hipermarketinden restoranına bir çok işletmenin bulunduğu ticari alanlar kısa sürede bulundukları bölgeye hareket getirdi.

İngiliz perakende devi Tesco Kipa’nın yanı sıra Onur Market ve Marmaris Büfe gibi alanında bir numara olan kuruluşların ticari alanda yer aldığını söyleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, “Ticari alanlardan Ntepe’de oturanların yanı sıra Bahçeşehir, Esenyurt ve Beylikdüzü’nde yaşayanlar da faydalanıyor. Bu sayede bulunduğumuz bölge hareketlendi, ikinci elde konutlar inanılmaz değerlendi” dedi.

Yeni projeler yolda

Ntepe’nin konutları kadar ofis ve dükkanlarının da ikinci elde ve kiralamada yoğun ilgi gördüğünü belirten Özyurt, “Ticari alanlarımız merkezi bir noktada kendi işinin sahibi olmak ya da geleceğe yatırım yapmak isteyenlere hitap ediyor. Dükkanların aylık kirası 2000 liradan başlıyor” diye konuştu.

Ntepe’nin gerek konumu, gerekse yapısı itibariyle eşsiz bir proje olduğunu ifade eden Tamer Özyurt, “Ntepe her dönem kazandırmaya devam edecektir.

Güvenlikli, sosyal donatılarıyla zengin ve her dönem prim yapan bir konuta sahip olmak isteyen 400 aile daha bizi tercih etti. Buradan aldığımız güçle yeni projelerimizin yapımına hız vereceğiz” açıklamasında bulundu.  

Merkezi konuma sahip

Esenyurt ve Bahçeşehir arasındaki Bahçeşehir Bulvarı'nda yer alan Ntepe, Pazartürk’e 100 metre, bankaların bulunduğu caddeye 600 metre uzaklıkta yer alıyor.

Projeye 100 metre mesafede bir okul, 300 metre uzaklıkta da bir hastane bulunuyor. Ulaşımın son derece kolay olduğu Ntepe, Atatürk Havalimanı’na da 25 km. mesafede yer alıyor. Projenin içinde günlük ihtiyaçları karşılanabilecek bir çok mağaza ve alışveriş alanı bulunuyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account