Mükemmel tasarım ve fonksiyonellik Gaggenau Vario 200 Side-by-Side soğutucuda buluştu...

Editör
15.09.2011

Gaggenau’nun soğutma, derin dondurma ve saklama noktasında her beklentiyi yerine getirebilme özelliklerine sahip olan Vario 200 soğutucu serisine yepyeni bir ürün eklendi.

Gaggenau Side-by-Side tip RS 295 solo soğutucu, küçük hacimlerde dahi, inovatif kullanma imkanlarını olanaklı kılıyor. Solo tip cihaz, toplam 517 litre hacmi, 178 cm yüksekliği ve 91,4 cm genişliği ile yeni serinin içinde en büyük kullanım hacmini sunuyor.

Büyük boyutlara sahip Side-by-Side, taze gıdaların uzun süre saklanabilmesini sağlayan 19 litre kapasiteli entegre 0°C taze saklama bölgesi dahil, üç farklı iklim bölgesiyle donatılmış.

Büyük kapasite

178 litre kapasiteli 4 yıldızlı soğutucu, No-Frost sistemi ve hızlı dondurma otomatiğine de sahip. Tek tek çıkarılabilen çekmeceleri ve bölmeleri sayesinde cihazın içinde, büyük boyutlu donmuş ürünler saklanırken dahi, büyük bir esneklik mevcut.
 
Daha konforlu donanım

Şeffaf malzemeler ve çerçevesiz bir LED aydınlatma konsepti, cihazın içinde her şeyin en mükemmel şekilde görünebilmesini garanti ediyor.

Çekip çıkarılabilen rafları ve çekmeceleri sayesinde cihazın içine her zaman çok rahat bir erişim mümkün oluyor. Özel menteşe sistemi ile yumuşak ve kontrollü bir kapı kapanışı sunan cihazın kapılarını kapatmak için asgari düzeyde bir güç kullanılması yeterli oluyor.
 
RS 295’in Gaggenau 200 ailesinin bir üyesi olduğu belli

200 serisinin diğer ürünlerinde de olduğu gibi cihazın soğutma bölümü, gastronom kaplarının ve soğutulacak ürünlerin yerden tasarruf edilerek saklanabilmesi için gerekli entegre düzenekleri olan, çeşitli yüksekliklere sahip kademeli raflar sunuyor.

Çeşitli standart formatlara sahip paslanmaz çelik mamul hijyenik gastronom kapları, profesyonel mutfaklarda, pişirme gereçlerinin temelini oluşturuyor. 
 
Bu kapların buzdolabına inovatif entegrasyonu sayesinde artık yemeklerin saklanmasından, hazırlanması, taze tutulması, pişirilmesi ve masaya servis edilmesine kadar geçen sürecin, ilk kez verimli bir akış içinde gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor.
 
Vario 200 soğutucu serisi, bütün beklentileri inovatif çözümlerle yerine getiriyor ve Gaggenau’nun profesyonel soğutma dünyasına mükemmel bir geçiş sunuyor.

Side-by-Side tip solo cihaz, tamamen paslanmaz çelik veya alüminyum kaplaması ile son derece ayrıcalıklı bir zevkin ürünü olduğunu da çok iyi yansıtıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account