Ev geliştirme perakendeciliği sektörünün lider markası Koçtaş sonbaharın gelmesi ve okulların açılmasıyla birlikte şehre dönen, evlerinde yenilik isteyenler için birbirinden özel fırsatlar sunuyor. Koçtaş bu sonbahar da yüzlerce renk ve desendeki ürünlerini mağazalarında tüketiciyle buluşturuyor. Koçtaş’ın bu yıl ilk kez yeniden tasarladığı, farklı ve iddialı yeni dekorasyon kataloğu da seçiminizi ayağınıza getiriyor.

Editör
14.09.2011

Koçtaş sonbaharın gelmesiyle birlikte şehrin ve okulun yolunu tutanlar için evlerinde, odalarında farklılık yaratacak ürünleri, avantajlı kampanyalarla tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Yeni sezonda özellikle; mobilya, aydınlatma, dekorasyon ve tekstil kategorilerinde yeni ürünleriyle çeşitliliğini artıran Koçtaş, 700 TL üzeri mobilya alışverişlerinde ücretsiz nakliye hizmeti de sağlıyor. 

Çocuklar ve gençler odalarında artık daha özgür!

Koçtaş, okulların açılmasıyla birlikte çocuk ve genç odalarını yenilemek veya değiştirmek isteyenlere, pek çok ürün alternatifi ve uygun fiyat avantajıyla alışveriş imkanı sağlıyor. Mobilyadan perdeye, çalışma masalarından kitaplıklara kadar binlerce renk, desen ve tarzda seçenek Koçtaş mağazalarında sizi bekliyor.

Koçtaş yeni dekorasyon kataloğu çıkarıyor

Koçtaş Eylül ayında ilk kez diğerlerinden farklı ve iddialı bir dekorasyon kataloğu ile tüketicinin kapısına gidiyor. Koçtaş mağazalarının bulunduğu illerde kapı kapı dağıtılacak katalog, 100 sayfadan oluşuyor ve Koçtaş’ın geniş ürün gamı ile beraber en yeni dekorasyon trendleri ve fikirlerini de anlatılıyor.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account