Seramik sektöründe öncü, farklı tasarımların yaratıcı markası Kütahya Seramik, yepyeni bir baskı stili ile sektörüne yenilikle ve farklılıklar kazandırmaya devam ediyor.

Editör
14.09.2011

Dijital baskı teknolojisi ve Kütahya Seramik yaratıcılığını birleştiren Origitile koleksiyonunda, desenler üzerindeki en küçük ayrıntılar karo üzerine uygulanabiliyor.

Karo yüzeyinin her noktasına baskı yapabilen bu teknoloji ile karolar daha gerçekçi ve daha estetik bir görünüme bürünüyor.

Origitile koleksiyonu, doğadaki her ayrıntıyı mekanlarınıza taşıyor. Kütahya Seramik, teknolojinin ve tasarımın en iyi sentezi olan bu koleksiyonunda büyük ebatlı karo üretimiyle farklılıkları yaratıyor.

Origitile, teknolojiye kazandırdığı doğal dokunuş kadar, farklı ebat ve renk  alternatifleriyle de dikkat çekiyor. Büyük ebatlarda üretilen ve polish özelliği ile granit parlaklığına sahip olan karolar, doğadaki temaların teknoloji ile birleşimini sunuyor.

60x60 ebatında pulpis, callacatta, odeon, montana ve majesty serileri,ile 100x50 ebatında zigana ve tayga serileri mekanlara zenginlik katıyor. Sırlı porselen özelliğe de sahip olan seriler, avmler, mağazalar ve iç mekan zeminleri için uygun.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account