FISKARS’TAN DEÐİŞİM KAMPANYASI

Editör
13.09.2011

Hobi bahçeciliği sektöründe Türkiye’nin lider markası Botanika, bahçe dostlarını Fiskars Sonbahar Kampanyasına davet ediyor. Ekim ayı boyunca Baumax Yapı Marketlerde devam edecek kampanya süresince, eski budama makasını getiren herkes dünyanın köklü bahçe ekipmanları markası Fiskars’ın budama makasına yüzde 50 indirimli olarak sahip olacak.

13 Ekim 2011, İstanbul

Her yıl budama zamanı olan ilkbahar ve sonbahar aylarında elimizden düşürmediğimiz; bahçe bakımı denince akla ilk gelen şey olan budama makasları, şüphesiz bitkilerimiz için kullandığımız öncelikli el aletimizdir. Ancak her sene bahçemiz için çeşitli yenilikler yaparken; emektar bahçe ekipmanlarını yenilemeyi hep sonraki bir zamana bırakırız.

İşte Botanika, yıllar içerisinde keskinliğini yitiren budama makaslarınızı yenilemek için bulunmaz bir sonbahar kampanyası uyguluyor. Ekim ayında, markası ne olursa olsun, eski budama makasınızı Baumax yapı marketlere getirerek, dünyanın bahçe aletlerinde en köklü markası Fiskars’ın budama makasına yüzde 50 indirimli olarak sahip olabilirsiniz.

Hobi bahçeciliğinin öncü firması Botanika’nın sadece Ekim ayında uygulayacağı bu kampanya ile siz de eski budama makaslarınızı yenileyebilir; ilk bahara yüzde 50 indirimli aldığınız Fiskars makasları ile hazırlık yapabilirsiniz.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account