Silverline SLV 452 model multifonksiyonel tam dokunmatik elektrikli ankastre fırın şıklığı ile mutfaklarınıza yepyeni bir soluk getirirken, sahip olduğu teknolojik özellikleri sayesinde de hayatınızı kolaylaştırıyor.

Editör
13.09.2011

Silverline SLV 452 model fırın, sahip olduğu full siyah ön cam yüzeyi sayesinde yemek pişirmeyi zevk haline getiriyor. Ön kapağın ısınmasını önleyen yansıtıcı iç camı sayesinde fırınınız daha uzun ömürlü olurken, yemekleriniz daha sağlıklı pişiyor. A sınıfı enerji tüketimi yapan SLV 452 model ankastre fırın Silverline’ın çevreci özelliğine de gönderme yapıyor
 
Şık ön yüzeyinde tam dokunmatik kontrol paneli bulunan Silverline SLV 452 model fırın aynı zamanda sahip olduğu dijital programlanabilir fonksiyon, sıcaklık, saat ve zaman ayarlayıcıları sayesinde tasarruf yapmanızı da sağlıyor.

Aynı zamanda sahip olduğu 14 pişirme fonksiyonu sayesinde yemeğiniz için en uygun pişirme programını sunuyor. Diğer fırınlardan farklı olarak SLV 452, et-ısı ölçer özelliği ile etlerinizin gerçekten pişip pişmediğinin bilgisini veriyor. Ete saplanarak yemeğin iç sıcaklığını ölçmeye yarayan bir termometreye sahip olan SLV 452 ile etleriniz artık istediğiniz gibi pişiyor.
 
SLV 452 model dokunmatik ankastre fırın, pişirme erteleme-durdurma özelliğinin yanı sıra otomatik temizleme programı ile de mutfakların aranılan ismi oluyor. Sahip olduğu otomatik hızlı ısıtma fonksiyonu sayesinde fırınınız, yemekler için beklemeden istenilen ısı düzeyine geliyor.
 
Silverline SLV 452, güvenlik konusundaki özellikleri ile de mutfakların vazgeçilmezi oluyor. Silverline ankastre fırın, çocuk kilidi özelliği ile en değerli varlıklarınızı koruyor.

Program sonu devre kesici alarm özelliği ile de yemeğiniz piştikten sonra haberdar olmanızı sağlıyor. Böylece size de bu güvenli fırınla harika yemekler hazırlamak kalıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account