Sağlık Bakanlığı Kamu Özel Ortaklığı Daire Başkanlığı, Kayseri Entegre Sağlık Kampüsü yapım işleri ile ilgili danışmanlık hizmeti alım ihalesi açtı.

Editör
13.09.2011

Sağlık Bakanlığı Kamu Özel Ortaklığı Daire Başkanlığı, Kayseri Entegre Sağlık Kampüsü yapım işleri ile ürün ve hizmetlerin temin edilmesi işine ilişkin izleme ve değerlendirme danışmanlığı hizmet alım işleri için ihale açtı. 
Yüklenici tarafından hazırlanan, inşaatların kapsamına giren her türlü teçhizat ve tesisatın işletim ve bakımtalimatlarını incelemek ve gerekli görüşlerini içeren rapor ile birlikte tamamlama belgesinin yayınlanmasından sonra 28 gün içinde idareye teslim etmek gibi hizmetler alınacak. 
İhale, 12 Mayıs 2011 tarihinde saat 14. 00'te Kamu Özel Ortaklığı Daire Başkanlığında yapılacak. 
Hizmetlerin sunum yeri Ankara ve Kayseri olarak belirlenen ihalede istenen belgeler Sağlık Bakanlığı Kamu Özel Ortaklığı Daire Başkanlığından temin edilebilecek. Teklifler, 12 Mayıs 2011 tarihinde saat 14. 00'e kadar Sağlık Bakanlığı Ek Binası Ceyhun Atıf Kansu Caddesi No: 102 Kat: 2 adresine verilecek. 

Söz konusu ihale ile gerçekleştirilecek işlerden bazıları şöyle: 
"Kampüsteki ihale kapsamında yer alan bütün binaların mimari, betonarme, elektrik, mekanik, altyapı ile çevre düzenlemesi (hastanede medikal mühendislik) projelerinin kontrolü ve organizasyonunu yapmak, idare ile yüklenici arasında imzalanan sözleşmelerde, mühendis sıfatıyla yapması düşünülen tüm yapı denetime ilişkin görevlerin zemin, çevre, statik, elektrik, elektronik, mekanik (sıhhi tesisat ve ısıtma, soğutma, havalandırma), yangın, asansör, otomasyon, medikal mühendislik] yerine getirilmesini sağlamak, hazırlanan As-built çizimlerini incelemek ve gerekli görüşlerini içeren rapor ile birlikte, komple bir takımını tamamlama belgesinin yayınlanmasından sonra 28 gün içerisinde idareye sunmak, yüklenici tarafından hazırlanan, inşaatların kapsamına giren her türlü teçhizat ve tesisatın işletim ve bakım talimatlarını incelemek ve gerekli görüşlerini içeren rapor ile birlikte tamamlama belgesinin yayınlanmasından sonra 28 gün içinde idareye teslim etmek gibi hizmetler alınacak. 

REFİK SAYDAM HIFZISSIHHA MERKEZİ BAŞKANLIÐI FİRMALARI TEKLİF VERMEYE DAVET ETTİ
Bu arada Sağlık Bakanlığı Refik Saydam Hıfzıssıhha Merkezi Başkanlığı, sağlıkta Dönüşüm ve Sosyal Güvenlik Reformu Projesi kapsamında, numune alma-taşıma araçları ve iç donanımları alımı için firmaları teklif vermeye davet etti. 
Uluslararası İmar ve Kalkınma Bankasından alının ikraz, Sağlık Bakanlığı Refik Saydam Hıfzıssıhha Merkezi Başkanlığı, SDSGRP kapsamında numune alma-taşıma araçları ve iç donanımlarında kullanılacak. 
Alıma yönelik daha fazla bilgi; www. rshm. gov. tr, www. saglik. gov. tr adreslerinden temin edilebilecek. Teklifler 11 Mayıs 2011 tarihinde saat 11. 00'e kadar verilecek. 

(AA)

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account