White-Westinghouse’dan yere ve zevke göre modüler buzdolabı…

Editör
12.09.2011

Beyaz eşyada kalite, teknoloji ve prestijin simgesi White-Westinghouse, yeni modüler sistemi ile seçkin müşterilerine satın alacakları buzdolabını, mutfaktaki yerlerine ve zevklerine uygun biçimde tasarlama fırsatı sunuyor.

White Westinghouse modüler sisteminde, 70 ve 80 cm eninde, derin donduruculu, sağ ya da sol menteşeli 6 farklı kabin seçeneği yer alıyor. White-Westinghouse modüler buzdolabı satın alanlar, iki kabinden oluşan 9 farklı kombinasyondan, kendi kullanım biçimlerine ve yerleştirecekleri alanın ölçüsüne en uygun olanı seçme ayrıcalığına sahip oluyorlar.

100 yıla yaklaşan geçmişiyle, beyaz eşyada teknolojik birçok yeniliğe öncülük eden White-Westinghouse, buzdolabına da tıpkı mobilyalarda olduğu gibi, modüler esneklik kazandırdı. White-Westinghouse tarafından geliştirilen yeni modüler sistemde, buzdolabının genişliğini ve derin dondurucunun hacmini, satın alırken kullanıcılar belirliyor.

Tek tek ya da altlı üstlü soğutucu ve derin dondurucudan oluşan modüler kabin seçenekleriyle, 2 kabinli 9 farklı tipte buzdolabı oluşturulabiliyor.

Böylece her biri 63 cm derinliğinde, tercihe göre toplam 144 cm, 154 cm ve 166 cm enindeki iki kabinli buzdolaplarında, kullanıcıların seçtikleri kabine bağlı olarak bir kabinin tamamı, iki kabinin alt bölümleri ya da bir kabinin alt bölümü derin dondurucu olarak tercih edilebiliyor.

Konforlu ve kullanışlı…

White-Westinghouse modüler sistem buzdolapları da, diğer modellerde olduğu gibi, düşük enerji sarfiyatı, sessiz çalışma, koku giderici Fresh-locig deodorizer ve Multi Airflow soğuk hava iletim sistemi gibi üstün teknolojik özelliklere sahip bulunuyor.

Ayrıca modüler kabinler, parmak izi bırakmayan kolay temizlenebilen orijinal paslanmaz çelik kapılara, paslanmaz çelik renge uygun gri gövdelere, orijinal dizayn tam boy kapı kulbu ve özel 90 derece net kırımlı paslanmaz çelik kapı yapısına sahip bulunuyor.

White-Westinghouse modüler buzdolaplarında, tam boy ayarlanabilir sızdırmaz cam raflar, özel tasarlanmış yatık şişe aparatı, derinliği yarıya düşürebilir özel cam raf, özel tasarım saklama çekmecesi, ikili nem kontrollü sebzelik, ayarlanabilir tam ve yarım boy kapı içi rafları, kullanımı kolay derin dondurucu çekmeceleri, twister buzluk ve buz küveti gibi zengin konfor özellikleri de yer alıyor.

White-Westinghouse buzdolapları, Türkiye’de hazır mutfak ve beyaz eşya bayilerinden oluşan 140 satış noktasında satışa sunuluyor. White-Westinghouse Türkiye Distribütörü Boğaziçi İthalat, tüm ürünler için 2 yıl, soğutuculara ait kompresör, evoperatör ve kondenser için de artı 5 yıl garanti olanağı sağlıyor.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account