Yarım asırlık sanayi ve ilaç tecrübesini Selin Yapı ile konut sektörüne taşıyan Selçuklu Holding, İstanbul Sancaktepe’de kendi arazisi üzerinde yaptığı Rings İstanbul projesindeki Vista Evleri’yle konut sahibi olmak isteyenlere büyük bir avantaj sunuyor. Rings İstanbul Vista Evleri’nden 1+1 daire alanlar 13 m2’lik ayrı bir odaya daha sahip oluyor.

Yazar:Editor
12.09.2011

Selin Yapı’nın “Anadolu Yakasının En İddialı Projesi” anlayışıyla hayata geçirdiği Rings İstanbul’da Vista Evleri satışa sunuldu. Rings İstanbul’un yeni satışa çıkan Vista Evleri’nde konut sahibi olmak isteyenleri büyük bir sürpriz bekliyor.

Apartman dairesinde müstakil yaşamın tüm konforlarını site sakinleri için sunan projede Vista Evleri’nden 1+1 daire satın alanlar, dairenin dışında 13 m2’lik ayrı bir odanın daha sahibi oluyor; 1+1 parası ödeyip 2+1 büyüklüğünde bir daireye kavuşuyor.

Hobi, misafir, çalışma odası ya da ihtiyaca göre ofis olarak da kullanılabilecek bu alanda, tıpkı bir dairede olduğu gibi banyo da yer alıyor. Koru ve havuz manzarasına sahip Vista Evleri’nin 1+1 daireleri, bilinen ve alışılagelmiş küçük daire tiplerinin dışında tam 103 m2’lik alana sahip olması ile  de dikkat çekiyor.

Vista Evleri’nin içi gibi dışı da oldukça iddialı… 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri de bulunan Vista Evleri’ne sahip olanlar ayrıca 21 kişilik özel cep sineması, fitness salonu, kafe ve dükkanlarıyla canlı bir sosyal hayatın kapılarını aralıyor.

Ayrıcalıklı bir sosyal yaşama alanını da avantaj olarak sunan Vista Evleri, “1+1 daire alana +1 hediye” ayrıcalığı ile konut almak isteyenlere lüks ve konforlu bir hayatın kapılarını aralarken; size ve ailenize hayatın tadını çıkartabileceğiniz keyifli bir yaşam alanı sunuyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account