Rixos Otelleri, 10’uncu yılında otel konseptlerini çeşitlendirme yoluna giderek resort ve şehir otel kavramlarını Antalya merkezindeki yeni oteli Downtown’da birleştirdi.

Editör
12.09.2011

Downtown ile birlikte 6’ncı resort, 7’nci şehir otellerini açtıklarını söyleyen Rixos Downtown Genel Müdürü Cem Uzan, “Rixos bugüne kadar tüm konseptlerde oteller açtı.

Downtown ile birlikte hem resort otel hem de şehir otelini bir araya getirmiş olduk. Downtown’ı açmaktaki amacımız işimizi 12 aya yaymaktı.

Downtown’da sistem kahvaltı-yatak dahil şeklinde işliyor. Bu da bugüne kadar gerçek değerine ulaşamamış Antalya ekonomisine büyük katkı yapacak. Antalya’da herşey dahil sistem dışında işin yürümeyeceğini söylediler.

Şu anda yüzde 100 kapasite ile çalışıyoruz” dedi. Uzan, ağırlıklı müşteri potansiyelinin olduğu Rusya’dan da ünlü markalar getirdiklerini belirtti.

Rixos Hotels Markadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Başak Erel de, “Devam eden projelerin dışında yeni yatırımlar için arayışımız sürüyor. Fettah Bey 5-6 otelle görüşmeleri sürdüryor” diye konuştu.

KAYNAK:Hürriyet Gazetesi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account