Eviye ve armatürde dünyanın bir numarası BLANCO, kalitesini gözler önüne seren muhteşem tasarımlarıyla olduğu kadar; el yapımı, birbirinden şık koleksiyonlarıyla da dikkat çekiyor. BLANCO STEELART imzalı paslanmaz çelik ürün koleksiyonu, şimdi tüm mutfakları metalin göz alıcı ışıltısı ile tanıştırıyor.

Editör
09.09.2011

Mutfaklar tüm kadınlar için evin en özel bölümü… Çünkü artık yalnızca yemek yapılırken harcanan zamanın değil, günün büyük bir bölümünün geçirildiği çok fonksiyonlu bir yapıya sahipler.

Doğal olarak artık mutfak dekorasyonu, mutfaktaki tercihler ve estetiğe gösterilen özen çok daha önemli hale geldi. Dünyaca ünlü BLANCO markası mutfaktaki tüm bu beklentileri karşılayan ürünleri ile bu trendin öncülerinden.

Tasarımları ile her yıl uluslararası birçok ödülün sahibi olan BLANCO STEELART, özellikle paslanmaz çelik tazgah, el yapımı eviye ve armatür koleksiyonu ile mutfaklarda şık, sade ve ayrıcalıklı bir dünya yaratıyor.

Geniş ve derin açılımı olan paslanmaz çelik tezgahlarla mükemmel uyum sağlayan her biri el yapımı BLANCO STEELART eviye ve armatürler, ergonomik üstünlükleri ve şık tasarımlarıyla mutfaklara tarz katıyor.

Kolay montajı ile bütün mutfaklara adapte olabilen BLANCO STEELART’ın maksimum kullanım alanına sahip fonksiyonel köşe modül eviyeleri, alışılmışın dışında derinlik ve damlalıkta akıtma gideri gibi özellikleri ile de göz dolduruyor.

BLANCO STEELART koleksiyonunun en dikkat çekici tasarımlarından BLANCODIVON, keskin çizgileri ile paslanmaz çeliğin soylu ışıltısını en zarif taşıyan ürünlerden.

Tamamen el yapımı olan BLANCODIVON’un tasarımı, mutfaklarda kusursuzluğa adanan akıcı bir şiir gibi yalın ve etkileyici. Öte yandan ergonomik ve fonksiyonel üstünlükleriyle de bir o kadar gösterişli. İsteğe bağlı olarak kullanılabilen cam kesme tahtası ve paslanmaz çelik ara süzgeç gibi aksesuarlar ise eviye ile mükemmel bir uyum sergiliyor.BLANCO markası ve ürünleri, Türkiye’de ÖZTİRYAKİLER GRUP güvencesi ile mutfaklarda yerini alıyor.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account