Avrupa Konutları markası altında sunduğu projelerle dikkati çeken Artaş İnşaat, Florya’da inşa ettiği “Avrupa Konakları Florya” projesinde satışlar devam ediyor. Lüks detaylara sahip olan ve üç farklı konut tipinin yer aldığı proje sekiz bloktan oluşuyor.

Editör
09.09.2011

Avrupa Konakları’nın Florya’da hayat bulan son projesi “Avrupa Konakları Florya” da satışlar devam ediyor. Florya Atatürk Ormanı’nın hemen yanında hayata geçirilen ve sahip olduğu lüks detaylarla dikkat çeken proje sekiz blok ve üç farklı konut tipinden oluşuyor. 

Seksen konutun yer aldığı ve Nisan 2012 tarihinde teslim edilmesi hedeflenen proje, 4+1 ve 5+2 dairelerden oluşuyor. 4 oda 1 salon bahçe katlarının büyüklüklerinin 215 metrekare olduğu projede aynı büyüklükteki ara katların büyüklüğü 235 metrekare. 5 oda 2 salon şeklindeki çatı katı dubleksleriyse 405 metrekare büyüklüğe sahip. 

“Florya’nın karakteristik mimarisine sadık kaldık”

Avrupa Konakları Florya’nın, İstanbul’un en karakteristik semtlerinden Florya’ya ‘Avrupa’ standartlarında konforu getirdiğine dikkat çeken Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya,“Florya’nın karakteristik az katlı mimari yapısına sadık kalarak inşa ettiğimiz projede bloklar sadece bir ağaç boyu kadar.

Mutfaktan, salona, banyodan odalara kadar evin her detayında, müşterilerimizden kazandığımız güvene yakışır bir konforu kullandık.  Avrupa Konakları Florya’nın, İstanbul’un en gözde semtlerinde konfor ve huzuru yaşamak isteyen müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap vereceğine inanıyoruz” dedi.

Merkezi lokasyonuyla dikkat çekiyor

E-5 otoyolunun kenarında yer alan Avrupa Konakları Florya projesi, sahil yolu, metrobüs, deniz yolu, demiryolu ve Atatürk Havalimanı’na yakın konumuyla da dikkat çekiyor.

Projenin sosyal tesislerinde kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, Türk hamamı ve aerobik salonu bulunuyor. Avrupa Konakları Florya, kapalı otoparkı, 24 saat özel güvenliği ile huzurlu bir yaşam alanı sunuyor.

Uygun ödeme koşulları

Avrupa Konakları Florya’da fiyatlar 1 milyon 475 bin TL ile 3 milyon 200 bin TL arasında değişiyor. Yüzde 25 peşinatla 12 -120 ay vade ile banka kredisi ile satılan konutlarda faiz oranıysa yüzde 0.99 ile 1.01 arasında değişiyor. 
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account