Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, kendisini ziyaret eden yüzücülere, olimpik standartlara uygun havuz sözü verdi. Akgün, belediye olarak yeni yatırımlara girişeceklerini belirtti

Editör
09.09.2011

 

Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, kendisini ziyaret eden yüzücülere, olimpik standartlara uygun havuz sözü verdi. Hasan Akgün, yüzme yarışlarında madalya kazanan genç yüzücüler Emirhan Öncü ve İlyas Efe Elgün’ü makamında kabul etti. Hasan Akgün, ilçe genelinde profesyonel yüzücülüğün teşvik edilmesi konusunda belediye olarak yeni yeni yatırımlara girişeceklerini belirtti.

Olimpik havuz inşaatının yakın zamanda başlayacağını söyleyen Akgün, "Yüzme Federasyonu ile görüşmelerimiz devam ediyor. Yapacağımız havuzların tam olimpik olmasını istiyoruz. Bölgemizde yüzme sporuna olan ilginin artması için de bir çok projemizi teker teker hayata geçireceğiz" dedi.

Genç sporculardan yeni başarılar beklediğini dile getiren Akgün, "Sizlerin olimpiyatlar da, Türkiye’yi ve Büyükçekmece’yi başarıyla temsil edeceğinizden hiç şüphem yok" şeklinde konuştu.
Kaynak: AA

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account