Hettich TR Seminer Programlarıyla tanıtımlarına hız veriyor.

Yazar:Editor
07.09.2011

 

 

Hettich, Türkiye’de kendi şirketini kurması paralelinde, Türkiye’deki satış ve pazarlama etkinliklerini hızlandırmıştır. Hettich Türkiye’nin yapmış olduğu faaliyetlerin yanısıra, Hettich ürün gamının detaylı tanıtımını ve yeniliklerini aktarmak adına başlattığı seminer faaliyetlerine Aydın Park Otel’deki seminer ile devam etti.

Mobilya imalat sektöründen üretici firma temsilcileri ve mimarlar ile bir araya gelinen bu seminerde, Bayi Kanalı Satış Müdürü Murat Erturan Hettich firması ve Türkiye’deki faaliyetleri hakkında bilgi vermiştir. Daha sonra ürün grupları ile ilgili bölüme geçilerek, Bölge Müdürü Özkan Gökçe, Innotech çekmece sistemleri, menteşeler ve Kulp serileri hakkında bilgileri aktarırken, Endüstriyel Kanal Satış Müdürü Cem Er, bağlantı elemanları, sürgü kapak sistemleri ve ray sistemleri hakkında detaylı bilgiler aktarmıştır.

Seminer sonunda, Hettich TR Ege Bölge Satış Sorumlusu Mustafa Kaya katılımcılara teşekkürlerini belirten konuşma yapmıştır.

Özel olarak seçilen menü ile akşam yemeklerini alan katılımcılar günün anısı olarak hazırlanan hediyelerini alarak günü tamamlamış ve verimli geçen seminerin tekrarlanması sözünü Hettich TR yetkililerinden almışlardır.

Kaynak: İnşaat & Yatırım Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account