Schneider Electric, acil aydınlatma ve yönlendirme çözümlerine yeni seriler ekleyerek Türkiye pazarında ilerlemeye devam ediyor...

Editör
07.09.2011

Enerji yönetiminde global bir uzman olan Schneider Electric, acil aydınlatma ve yönlendirme çözümlerinde farklı uygulama alanları için geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.
 
Schneider Electric “Acil Aydınlatma ve Yönlendirme Çözümleri”

Teknoloji, Tasarım ve Güvenliği Birarada Sunuyor.Schneider Electric “acil aydınlatma ve yönlendirme çözümleri”, yangın, deprem, sabotaj, su baskını ve elektrik arızası gibi nedenlerle normal aydınlatma sisteminin devre dışı kalması durumunda otomatik olarak devreye girerek binalarda, hızlı ve güvenli tahliye imkanı sağlıyor.

Acil durum anında panik ve izdihamı önlemek amacıyla “acil aydınlatma ve yönlendirme çözümleri” sunan Schneider Electric yeni EXIWAY, EVERLUX, LYS & ESY serileri ile farklı çözümler sunuyor.
 
Teknolojiyi ve tasarımı biraraya getiren Schneider Electric EXIWAY serisi, kendi kendini test edebilme özelliğinin yanı sıra adreslenebilen modeller ve farklı kapak opsiyonları ile ürünlerin kişiselleştirebilmesini amaçlıyor.

70 Watt’a kadarki floresanlı armatürlerin acil aydınlatma armatürüne dönüştürülmesini sağlayan EVERLUX acil aydınlatma kitleri, 24 saatte tamamen deşarj olabilen Ni-Cd bataryaları ve elektronik ve elektromekanik balastlarla kullanılabiliyor.
 
Hastane, fabrika, otopark gibi alanların acil yönlendirme sistemleri için tasarlanmış olan Schneider Electric LYS & ESY serileri, farklı tavan tipleriyle kullanılma özelliği sunuyor.

Geniş piktogram yüzeyleri sayesinde uzun mesafelerden de görülebilen LYS&ESY kitleri, acil durumlarda büyük binaların tahliyesinde kolaylık sağlıyor.
 
CE belgesiyle birlikte sağlanan Schneider Electric “acil aydınlatma ve yönlendirme çözümleri” can kayıplarını önlerken, kullanıcılara teknoloji, tasarım ve güvenliği birarada sunuyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account