Uluhan Grup'un Esenyurt'un çehresini değiştirmeye aday Acunkent ve Babil Kuleleri projeleri sağlam temeller üzerinde yükseliyor. İstanbul için olası en şiddetli depreme bile dayanıklı inşa edilen Acunkent ve Babil Kuleleri bölgede güvenli konut anlayışının da modeli olmaya hazırlanıyor.

Editör
25.08.2011

Konut inşaatında en önemli faktörlerin başında gelen bina sağlamlığını ve güveni temel alan Uluhan Grup'un Esenyurt'ta hayata geçirdiği iki proje olan Acunkent ve Babil Kuleleri, güçlü ve sağlam temelleriyle farklarını kanıtlıyor.

Gerçek anlamıyla kentsel dönüşüm projeleri olan Acunkent ve Babil Kuleleri, mimari farklılıklarının yanı sıra son derece sağlam ve güçlü temelleriyle de benzerlerinden ayrılıyor.

Güven duygusuyla yaşamak için

Fore kazık üzerinde temelleri atılan, ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi ile inşa edilen, inşaat malzemeleri konvansiyonel kalıpla üretilen ve resmi teknik raporla depreme dayanıklı mavi killi bir zemin üzerinde bulunan Acunkent ve Babil Kuleleri, sakinlerine dört dörtlük güvenli bir yaşam sunuyor.

Yaşam merkezlerinin temellerini en ileri teknoloji ve modern inşaat malzemeleriyle atarak konut sahibi olmak isteyen ailelere tamamen güvenli bir yaşam sunduklarını belirten Uluhan Grup yetkilileri, Acunkent ve Babil Kuleleri'nin İstanbul'da olası en şiddetli depreme bile dayanıklı olduğunun altını çiziyorlar.

Yapıların görünmeyen yüzünün temelleri olduğunu ifade eden Uluhan Grup yetkilileri, ankrajlı fore kazıklı olan, fore kazıkla zemin ıslahı yapılmış Acunkent ve Babil Kuleleri'nin değerinin aynı zamanda temellerinde yattığını vurguluyorlar.

Modern, sağlam ve yeşil

Yaşayan, canlı ve her bakımdan sağlam bir yaşam merkezi inşa etmek üzere çalışmalarını sürdüren Uluhan Grup, çevre ile uyumlu, yeşili bol, sağlık ve eğitim kurumlarına yakın, kent merkezlerine ulaşımı kolay Acunkent ve Babil Kuleleri için elverişli imkanlar sunarak ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Uluhan Grup, ev sahibi olmak isteyen ailelere sunduğu geniş sosyal imkanlar ve kredisiz, kefilsiz, vade farksız, faizsiz uygun ödeme planıyla büyük kolaylıklar sağlıyor.   

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account