Simfer, Mikrodalga Fırınlara Izgara Özelliğini Ekledi Pişirici uzmanı Simfer’in yeniliklerine bir yenisini daha ekledi.  “Solo Micro” serisi ile mikrodalga fırınlarda ızgara yapma imkânı sağlayan Simfer mutfaklarda devrim yaratıyor.

Editör
24.08.2011

Teknoloji harikası ürünleri ile pişirme alanında Türkiye’nin adını onlarca yıldır 123 ülkede duyuran Simfer, “Solo Micro” serisi ile pişirme alanında devrim yarattı.

Mikrodalga fırınlarda ızgara yapabilme imkânı sağlayan “Simfer Solo Micro” serisi geniş iç hacmi ile mutfaklarda yer almaya hazırlanıyor. Ürünlerinde teknolojiyi, şıklığı ve kullanım kolaylığını güvenlik ile birleştiren Simfer, üç yeni ürünü MD 2701, MD 2702 ve MD 2703 mikrodalga fırın seçenekleri ile mutfaklarda harikalar yaratıyor.

 “Solo Micro” serisi için tasarlanan MD 2701, 20 litre iç hacim, şık gümüş renkli dış ve iç gövde, mikrodalga ve ızgara kombine pişirme özelliği, 6 kademeli mikrodalga güç seviyesi ve 30 dakika zamanlayıcı özelliği ile dikkat çekiyor.

“Solo Micro” serisinin diğer bir ürünü olan MD 2702, 23 litre geniş iç hacim, şık paslanmaz çelik ön kapak ve panel, gümüş renkli iç kazan, mikrodalga ve ızgara (1700 vat) kombine pişirme özelliği, 8 otomatik pişirme menüsü, 95 dakika zamanlayıcı özelliği, dijital kontrol ve çocuk kilidi özellikleri ile güvenli ve kolay kullanımı tüketicileriyle buluşturuyor.

Kaliteli, dayanıklı ve estetik pişiriciler üreten Simfer’in “Solo Micro” serisindeki diğer bir seçeneği olan MD 2703 ise 36 litre ekstra geniş iç hacim, şık paslanmaz çelik ön kapak ve panel, gümüş renkli iç kazan, mikrodalga ve ızgara (2100 vat) güçlü kombine pişirme özelliği, 60 dakika zamanlayıcı özelliği, LED ekran / dijital kontrol, 8 otomatik pişirme menüsü ve çocuk kilidi ile üstün özellik, konfor ve güvenliği birleştirerek, tüketicilerine tasarım harikası bir ürün sunuyor.

Simfer’in “Solo Micro” serisinde yer alan MD 2701, MD 2702, MD 2703 Mikrodalga Fırınlar, tüm ürünleri gibi geniş servis ağı desteği sayesinde tüketiciye yüzde 100 müşteri memnuniyeti sağlıyor.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account