Gayrimenkul sektöründe güven ve kalitenin temsilcisi Soyak’ın Bahçeşehir’de doğa ile iç içe, lüks ve ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açacak Soyak Bahçe&Bahçe projesi, yoğun talep görüyor. İstanbul’da bahçeli evin huzurunu ve keyfini yaşamak isteyenler, Soyak Bahçe&Bahçe’nin dublekslerini tercih ediyor!

Editör
23.08.2011

Türk konut sektöründe ilklerin yaratıcısı, konfor ve güvenin temsilcisi Soyak; Soyak Bahçe&Bahçe'yi günümüz insanının özlediği yaşam tarzına uygun olarak bahçeli ev konsepti ile projelendirdi.

İstanbul Bahçeşehir’de doğayla iç içe, lüks ve ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralayan Soyak Bahçe&Bahçe Projesi, 24 Haziran’daki resmi lansmanından bu yana bahçeli evin huzurunu ve keyfini yaşamak isteyenlerin yoğun talebiyle karşılaştı.

Dubleks ve tripleks bahçeli ev seçenekleriyle her zevke ve beğeniye hitap eden, ayrıcalıklı lüks tasarıma sahip Soyak Bahçe&Bahçe’de, özellikle bahçe teraslı 3+1 dubleksler yoğun talep görüyor.

Siz de hemen Soyak Bahçe&Bahçe'ye gelin; ‘Bahçeşehir’de ev alıp ‘bahçeli evler’de oturacaklar arasına adınızı yazdırın…

Her eve özel yeşil bambu tasarımlı “Yeni Nesil Bahçe”

İstanbullulara Bahçeşehir’in merkezinde huzurlu, konforlu, modern, kaliteli ve yeşil bambular içinde sakin bir yaşam vaat eden ve Aralık 2013’te tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Soyak Bahçe&Bahçe’de her evin, yeşil bambu tasarımlı “Yeni Nesil Bahçe”si ve iki araçlık otopark alanı bulunuyor.

Soyak’ın sürdürülebilir kalite anlayışı ile geliştirilen, en modern teknolojinin kullanıldığı 294 adet  bahçeli evden oluşan Soyak Bahçe&Bahçe’de, bahçe teraslı 3+1 dubleksler 406.000 TL’den, bahçeli 5+1 tripleksler 570.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

7’den 70’e herkesin huzur bulacağı sakin, doğayla iç içe bir yaşam vaat eden Soyak Bahçe&Bahçe; yüzme havuzu, basketbol sahası ve tenis kortu ile sporseverlere aktif bir yaşam sunarken kafe, havuz bar ve çatı bar ile de sakinlerine, keyifli ve yeni nesil bir yaşamın tadını çıkarma fırsatı sağlayacak.

Evlerin sakinlerine ankastre beyaz eşyalı olarak teslim edileceği, 50.000m2 alan üzerine kurulu Soyak Bahçe&Bahçe’de; 24 saat kapalı devre güvenlik kamera sisteminin yanı sıra, elektrikli araçlar için şarj ünitesi, 3 boyutlu çeşitli oyunların yer aldığı genç eğlence odası, intercom sistemi ve dairelere kadar getirilen fiber kablo imkânıyla internet üzerinden yayın yapan IPTV hizmeti de sunulacak.

Soyak Bahçe&Bahçe projesi ile ilgili detaylı bilgi almak için; www.soyak.com.tr adresinden başvuruda bulunabilirsiniz. Bahçeşehir’deki Soyak Bahçe&Bahçe satış ofisini hafta içi ve hafta sonu ziyaret edebilir,  Müşteri Hizmetleri 444 0 795 numaralı telefondan 7 gün 24 saat bilgi alabilirsiniz.

Dergisi
 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account