Hama Oto Kiralama ve Çevre Hizmetleri tarafından satın alınan 10 adet MAN TGX Euro 5 çekici, Ses Lojistik ve Ok Nakliyat’ın filosuna dahil oldu. HAMA Oto Kiralama ve Çevre Hizmetleri tarafından komple bakım paketi ile satın alınan araçlar, 3 yıl süre ile Ses Lojistik ve Ok Nakliyat firmalarına kiralandı.

Editör
19.08.2011

Ses Lojistik ve Ok Nakliyat’a kiralanmak üzere HAMA tarafından satın alınan 10 adet MAN TGX Euro 5 çekici ile ilgili bilgi veren MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret AŞ İstanbul Satış Ofisi Direktörü Aydın Yumrukçal, “Komple bakım hizmeti ile alınan araçlar, dahil oldukları filolara büyük avantaj sağlamaktadır. 

Araçların tüm periyodik bakımları İkitelli’de yapılacak olup, müşterimiz bu bakım paketi çerçevesinde sadece lastik, yakıt ve şoför giderlerini karşılayacaktır.

Bu bağlamda yapmış olduğumuz bakım anlaşmasına, 3 yıl / 450 bin kilometre boyunca bakım malzemeleri ile birlikte araçların aşınan parçaları da dahil edilmiştir” dedi.    

Araçları komple bakım hizmeti ile birlikte almanın kendileri için büyük bir avantaj olduğunu ifade eden HAMA Oto Kiralama ve Çevre Hizmetleri A.Ş Genel Müdürü Kenan Çetin,”Hama Oto Kiralama ve Çevre Hizmetleri A.Ş. olarak 400 adete ulaşmış filomuz içerisinde farklı marka çekici, dorse ve muhtelif üst yapılı kamyonlar ile müşterilerimizin taleplerini en üst seviyede karşılamaktayız.

MAN gibi köklü bir markanın üretmiş olduğu MAN 18.440 LLS-U tipi çekicileri kiralamak ve bu marka ile ilgili iş birliğimizi daha üst seviyelere taşımak ve filomuzdaki MAN marka araçların sayısını süreç içersinde arttırmak arzusundayız.

Markanın sunmuş olduğu bir çok model alternatifleri ve maliyet avantajlarından dolayı kiralama yapmış olduğumuz firmalar tarafından da tercih sebebi haline gelmiştir” dedi.

Ses Lojistik

Taşımasının yüzde 80 oranındaki büyük kısmını Finlandiya’ya gerçekleştiren Ses Lojistik’in filosunda 13 çekici ve 17 treyler mevcut. Firmanın önümüzdeki süreçteki hedefi, her sene 5 adet MAN çekiciyi HAMA’dan kiralamak ve ayrıca 5 adet MAN marka çekici satın almak.

Ok Lojistik

Taşımasını İngiltere, Fransa ve İskandinav ülkelerine gerçekleştiren Ok Lojistik firmasının filosunda 51 adet çekici ve 81 adet treyler bulunmaktadır.

Filo hedefi 100 çekici 140 dorse olan firma bu bağlamda 25 takımı kiralamayı planlamaktadır. Genel anlamda tekstil ürünleri, sanayi ürünleri, hammaddeler ve oto yedek parçalar taşımaktadır.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account