Marshall’dan dış cephenizi koruyan iki yeni kahraman:Masterpro Saf Akrilik ve Masterpro Elastomerik

Editör
19.08.2011

Dünyanın en büyük küresel boya ve cephe kaplama şirketi AkzoNobel grubunun bir parçası ve Türkiye’nin lider markası Marshall Boya, “Renklendir Hayatı” sloganı ve hayata renk katan üstün kalitedeki yenilikçi ürünleri ile hayatı renklendirmeye devam ediyor.

Marshall Boya’nın boya sektörüne şimdiki armağanı ise dış cepheleri adeta bir kahraman gibi koruyan Masterpro Ailesi. Ailede Masterpro Saf Akrilik ve Masterpro Elastomerik adı altında iki yenilikçi ürün bulunuyor.

Her iki ürün de dış cephe boyalarında işin uzmanları ve son kullanıcının en üstün beklentilerine cevap vermek üzere AkzoNobel üstün teknolojisi ile geliştirildi.

Uzun yıllar boyunca üstün performans ve renk solmama özelliği ile de ayrıcalıklı olan Marshall Masterpro Ailesi,  2,5 ve 15 litre plastik ambalajlarında, farklı ihtiyaçlara hitap edecek miktarlarda satışa sunuluyor.
 
Masterpro Saf Akrilik, dış cephenizi dört mevsim koruyor, yıllarca dayanıyor

Marshall’ın su bazlı dış cephe boyası Masterpro Saf Akrilik, içeriğinde yüzde 100 Saf Akrilik barındırıyor. Her türlü dış hava koşuluna karşı mükemmel dayanıklı olan Masterpro Saf Akrilik, dış cepheleri, uzun yıllar solmayan ve kalıcı renkler ile koruyor.

Yüksek kir tutmama, çok güçlü kapatıcılık ve nefes alma özelliklerine sahip olan Marshall Masterpro Saf Akrilik, yüzeylere çok iyi uyum sağlıyor.
 
Masterpro Elastomerik, dış cephenizi 1 mm’ye kadar çatlaklardan koruyor

Marshall’ın su bazlı dış cephe boyası Masterpro Elastomerik’in en önemli özelliği, - 20ºC ve +80ºC hava koşullarında elastikiyet sağlayarak formunu koruması.

Masterpro Elastomerik, değişen dış hava koşullarında, bina oturmalarında, titreşim ve darbelerde boya altındaki yüzeyde oluşacak veya yüzeydeki varolan çatlaklarda, 1 mm’ye kadar mükemmel esneyerek, bu çatlakları köprülüyor.

Su geçirmez elastik membran özelliği sayesinde yağmur, don, küf ve deniz kenarı ile endüstriyel çevredeki kimyevi kirlenmelerden etkilenmiyor.

Uygulama alanları eski ve yeni tüm yüzeyler olup, sıvalı yüzey, beton, taş, tuğla ve ahşaplar üzerinde de güvenle kullanılabiliyor. Tıpkı Marshall Masterpro Saf Akrilik gibi çok güçlü kapatıcılık özelliğine sahip ve her türlü dış hava koşuluna karşı mükemmel dayanıklılık gösteriyor. Dış cepheleri, uzun yıllar solmayan ve kalıcı renklerle koruyor.
 
Marshall Masterpro Ailesi, hem yenilikçi hem çevreci

AkzoNobel tarafından dünyada kabul gören gelişmiş teknoloji ile formülize edilerek, pazara sunulan Marshall Masterpro dış cephe boyaları, atmosfere verilen Organik Uçucu Madde Miktarı (VOC) açısından AB normlarının altında olduğundan çevreye duyarlı olmaları ile de öne çıkıyor. Marshall Masterpro dış cephe boyaları, aynı zamanda,UV ışınlarına karşı da son derece dirençli oluşuyla da çok ayrıcalıklı.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account