Anadolu Yakasının hızla gelişmekte olan Tuzla - Aydınlı bölgesinde yer alan Dumankaya Adres projesindeki konut teslimleri kısa bir süre önce başladı.

Editör
18.08.2011

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat’ın Tuzla-Aydınlı bölgesinde gerçekleştirdiği Dumankaya Adres projesinde daire teslimlerine başlandı.

Daire satışlarının hızla gerçekleştiği 1. ve 2.etabın ardından gördüğü yoğun ilgi sonucu şuan 3. Etap inşaatı devam eden Adres projesinde 10 Ağustos Çarşamba günü başlayan daire teslimleri düzenlenen etkinliklerle yoğun bir şekilde devam ediyor.

26 Ağustos Cuma günü son bulacak daire teslimleri kapsamında 1.ve 2. etapta yer alan toplam 560 konut sahipleri ile buluşacak.

Dumankaya Adres daire teslimleri hakkında görüş bildiren Dumankaya Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya; “Dumankaya olarak her yıl birçok yeni projeye başlarken mevcut projelerimizin de teslimleri için yoğun bir enerji harcıyoruz.

Dumankaya Adres projemizi tamamlayarak vaat ettiğimiz yaşam alanlarını zamanında müşterilerimizle buluşturma mutluluğunu yaşıyoruz. Lansmanını gerçekleştirdiğimiz ilk günden itibaren yoğun ilgili gören Adres projemizde 148 daire ile 3. etabımızı da ekleyerek 708 daireye ulaştık.

Ayrıca buna ek olarak şunu belirtmeliyiz ki, Adres 1 ve 2’de yer alan daire sahipleri, projenin inşaatının başlamasıyla birlikte çok kısa sürede ciddi oranlarda değer artış kazancı elde ederken, şuan bu değer Adres 1’de %76, Adres 2’de ise %67 oranlarına ulaşmıştır.

Bizler her yıl bulunduğu bölgeye değer katacak, sahip olduğu özellikleri ile kısa sürede prim yapan yeni proje geliştirirken mevcut projelerimizin zamanında eksiksiz tamamlanması için yoğun çaba harcıyoruz.

2011’de Flex Ataşehir ve Dumankaya Vizyon ile başladığımız proje teslimlerimizi, Dumankaya Adres projesinin 1. ve 2. etabıyla sürdürüyoruz.

2011 yılı kapsamında bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz Flex Ataşehir’de 90, Dumankaya Vizyon’da 350 ve Adres 1-2’de 560 daire tesliminin yanı sıra yıl sonunda ayrıca Adres projemizin 3. Etabının da teslimleri gerçekleşecek. Bir yandan daire teslimlerimizi sürdürürken, yeni projeler geliştirmeye devam ediyoruz” dedi.

Dumankaya Adres; 7/24 güvenlik hizmetleri, fitness center, kafeterya, toplantı odaları ve geniş lobi alanları gibi pek çok farklı hizmeti konut sahiplerine bir arada sunacak.

Projenin yakın çevresinde konumlanan F1 İstanbul Park, Koç Lisesi ve Sabancı Üniversitesi gibi önemli kurumların yanı sıra, Adres projesi Sabiha Gökçen Havalimanı, Viaport Alışveriş Merkezi ve Tuzla Tersanesine sadece 5 dakikalık mesafede yer alıyor.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account