Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, yeni fırın dizaynı ile tüketicilerin beğenisine sunuldu. Her türlü ihtiyaca göre tasarlanan yepyeni ankastre fırınlar kullanıcılara geniş seçenekler sunuyor.

Editör
17.08.2011

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, tasarımı, dayanıklılığı, hijyen ve estetik avantajlarıyla artık her mutfağın vazgeçilmez parçası haline gelen ankastre fırınların dizaynını yeniledi.

Mutfaklara mükemmel uyum sağlayan yeni dizaynlı ankastre fırınlar, mutfağını yenileyerek ankastrenin sunduğu şıklığa ve kullanım kolaylığına erişmek isteyenler için mükemmel seçenekler sunuyor.

Profilo’nun yeni ankastre fırınlarından FRMA701, FRMA801, FRMA901 ve FRMA951 kodlu modelleri, farklı yemekleri pişirmek üzere tasarlanmış pişirme programlarıyla mükemmel sonuçlar elde etmenizi  sağlayan multifonksiyonel fırınlar.Çelik tercih edenler için üretilen FRMA801 ankastre fırın, 2 seviyede teleskopik mekanizma ve manuel hızlı ısıtma özelliklerine sahip.

  Teleskopik mekanizma sayesinde tepsiler rahatça dışarı çıkarılabiliyor, bu özellik de ekstra ergonomi sağlıyor. Ayrıca, teleskopik raflar fırındaki yiyeceklere tek elle dahi rahatlıkla müdahale olanağı ile cihazın temizliğini daha konforlu bir şekilde yapılabilme imkanı sunuyor. Manuel hızlı ısıtma özelliği ise normal bir fırına kıyasla ön ısıtma süresini yarı yarıya kısaltan bir özellik.

Katalitik fırın arka duvarı sahip olduğu katalitik özelliği ile üzerine sıçrayan yağ ve parçacıkları yakarak yok eder böylece hem temizlik gerektirmez hem de  fırını temizlemek çok daha kolay olur.

Profilo’nun yeni ankastre fırınlarından FRMA901 ise 7 pişirme programına, yemeğin pişirmeye başlama ve bitiş zamanını gösteren dijital saate sahip.

Fırında bulunan gömülebilir düğme özelliği sayesinde ise fırın  kullanılmadığında düz bir kontrol paneli görüntüsü elde ediliyor ve böylece hem temizlik kolaylaşıyor hem de fırının çalışıp çalışmadığını bir bakışta anlamak mümkün hale geliyor.

8 farklı pişirme programı olan multifonksiyonel ankastre fırın FRMA951 ise, dijital saat, gömülebilir düğmeler, 2 seviye teleskopik mekanizma ve manuel hızlı ısıtmanın yanı sıra, katalitik temizleme sistemine de sahip bulunuyor. Tavan, arka ve yan panellerde bulunan katalitik yüzeyler fırının temizliğini zahmetsiz bir hale getiriyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nın yeni ankastre fırınları FRMA801, FRMA901 ve FRMA951 bir başka özellikleri de A sınıfından yüzde 20 oranında daha fazla enerji tasarrufu sağlayarak, hem elektrik faturalarını azaltması hem de az enerji kullanarak çevre korumaya katkıda bulunması.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin yeni fırınları arasında siyah ve beyaz seçenekleri de bulunuyor.  Statik FRTA601, ve elektroturbo FRMA651, FRMA651S ve FRMA651W kodlu fırınlarda  6 programı bulunuyor ve A sınıfı enerji sınıfında olmaları nedeniyle hem bütçenize hem de çevre korumaya katkı sağlıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account