Türkiye seramik sektörünün öncülerinden Seramiksan’ın Türkiye çapındaki bayi ağı hızla genişliyor. 2011 başındaki marka dönüşümü ardından bayilerine büyük yatırım yapan Seramiksan ‘’İyi tasarım herkesin hakkı’’anlayışı ile konsept mağaza, bayi sayısı ve ürün çeşitliliğini her geçen gün arttırıyor.

Yazar:Editor
17.08.2011

Yer karosu, duvar karosu, sırlı granit, teknik granit, dış cephe kaplaması ve yapı kimyasalları ürünleri ile teknoloji, ürün çeşitliliği ve üretim kapasitesi açısından seramik sektörünün önemli markaları arasında yer alan Seramiksan’ın bayi sayısı hızla artıyor.

Türkiye çapındaki geniş bayi ağıyla tüketicilere hizmet veren Seramiksan’ın Ağustos 2011 itibariyle ülke’nin tamamına yayılmış toplam 195 bayisi bulunuyor.

Mimar ve iç mimarlardan oluşan uzman satış kadrosu ile müşterilerine daima en iyi hizmeti veren Seramiksan, ihtiyaç duyulan her konseptte ürettiği özel ürünleri ile dekorasyona bambaşka bir bakış açısı getiriyor.

Son teknoloji ile üretilen ürünlerini Türkiye’nin her bölgesine ulaştırmayı hedefleyen Seramiksan, genişlettiği bayi ağı ile bu sözünü gerçeğe dönüştürme yolunda hızla ilerliyor.

Ayrıca son olarak İzmir’de 5 bin metrekarelik alanda 450 metrekarelik sergileme ve satış alanı bulunan Buca Yapıyı da konsept mağazalarına ekleyen Seramiksan,Türkiye'nin her bölgesinde mağazalarının sayısını da hızla artırıyor ve Bursa Numan Kaleli, Şanlıurfa Harran İnşaat, İzmir Kordon Showroom ve Mersin Yüksel Yapı ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeye devam ediyor. 

Hedefimiz 2012 yılında ülkemizin seramik sektöründe akla gelen ilk 3 firmasından biri olmak

Seramiksan Satış ve Pazarlama Grup Başkanı H. Bülent Şamlı, “Seramiksan olarak  2012 yılında ülkemizin seramik sektöründe akla gelen ilk 3 firmasından biri olmak hedefini belirledik.

Bu hedef doğrultusunda kararlı adımlarla ilerliyor ve bayi ağımızı hızla genişletmeye devam ediyoruz. Hedefimiz 2012 sonuna kadar 250 bayi sayısına ulaşmak” diye bilgi verdi. 

Ayrıca Seramiksan’ın reklamlarında verdiği sözlerin de altını çizen Şamlı “Seramiksan olarak ‘Yeniliklerin öncüsü olma’ misyonunu üstleniyor ve müşterilerimize ‘beğenip de alamamanın tarihe karışacağı’ sözünü veriyoruz.

Satın alma kolaylığı sağlamak amacıyla, kredi kartına peşin fiyatına vade farksız 12 taksitle ödeme imkanı sunuyoruz.‘İyi tasarım herkesin hakkı’ diyerek tüketicilerimize sınırsız renk ve seçenekle çözümler sunuyoruz.” dedi.

‘Söz veriyoruz’ konseptiyle yaşam alanlarını en yeni teknolojilerle güzelleştiren Seramiksan’ın tüm bayilerinde, tasarımı ve teknolojisiyle fark yaratan ürünler sergileniyor.

Seramiksan’ın özellikle Nano teknolojisi ile parlatılmış parlak granitleri olan NanoTech Serisi, Soluble Salt, Lappato, Full Lappato ve Rotodigit teknolojisi ile baskı yapılan Digiart karoları markanın teknolojisi ve tasarım anlayışını gözler önüne seriyor. Sınırsız renk ve seçenekle evlere değer katan Seramiksan bayilerinde farklı zevklere yönelik birçok ürün bulunuyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account