Volvo Kamyon, müşterilerine sunduğu fırsatlarına Ağustos ayı boyunca devam edecek olan Fren Kampanyası ile devam ediyor. %20’ye varan indirim oranıyla sunduğu bu özel kampanya ile Volvo Kamyon, aracının en kritik parçası fren sistemini yenilemek isteyenlere büyük avantaj sağlıyor.

Editör
16.08.2011

Güvenli bir sürüşün en önemli parçası, fren sisteminin en kritik unsuru olan fren disk ve balatalarıdır. Uzun bir servis ömrüne ve fren aksamındaki diğer parçalarla muazzam bir etkileşime sahip fren disk, balata ve pabuçları ile aracınızı kışa hazırlarken aynı zamanda Orijinal Volvo parça kullanımı sayesinde güvenli bir fren mekanizmasına sahip olmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Üstelik Ağustos ayı boyunca devam eden Volvo Kamyon’un özel fren kampanyası ile %20 indirim avantajından yararlanarak kârlılığınızı da arttırabilirsiniz.

Volvo Kamyon orijinal fren diskleri ile güvenli sürüşün yanı sıra daha uzun bir servis ömrü sağlayarak kazancınızı arttırıyor. Tüm fren diskleri, basınç ve ısı altında aynı şekilde deforme olmadığı gibi tüm fren balataları da aşınma sensörleri ve genleşme yuvalarında doğru şekilde konumlandırılmamıştır.

Ancak Volvo Kamyon,fren disklerinde kökten ve simetrik şekilde genişlemesine olanak veren bir freze düzeni kullanır. Bu düzen ile ısı ve yük dağıtımını eşitleyerek çatlama riskinin önemli derecede azalmasını, tüm aşınma ve genişlemede bile disk ve balatanın servis ömrünün daha uzun olmasını sağlar. Böylece Orijinal Volvo fren parçaları, hem güvenliğinizi, hem de aracınızın parça ömrünü uzatarak kârlılığınızı arttırır.

Ağustos ayı boyunca devam edecek Volvo Kamyon fren disk, balata ve pabuçlarındaki % 20’ye varan indirimden yararlanarak orijinal parça tercihi ile en avantajlı şekilde hem kâr sağlayın hem de aracınızı ve kendinizi güvence altına alın.

Siz de Volvo Kamyon’un kampanyasından faydalanmak için kampanyaya katılan Volvo yetkili servislerinden bilgi alabilir ve size en yakın Volvo yetkili servisini www.volvotrucks.com.tr web sitesinden öğrenebilirsiniz.

KAYNAK:İnşaat&yatırım Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account