Airfel, Ortadoğu’nun en önemli fuarları arasında yer alan 11. Confair Uluslararası Yapı ve Yapı Malzemeleri Fuarı’na katıldı. Açılışını İran Çalışma ve Sosyal Bakanı Dr. Abdolreza Sheikholeslami’nin yaptığı yoğun ilgi gören fuarda Airfel, ileri teknoloji kullanılan yeni ürünlerini fuar katılımcılarının beğenisine sundu.

Editör
16.08.2011

Türkiye’de iklimlendirme sektörünün öncüleri arasında yer alan Airfel, İran’ın başkenti Tahran’da düzenlenen ve İran’ın en önemli yapı fuarı olarak tanımlanan 11’inci Uluslararası Yapı ve Yapı Malzemeleri Fuarı Confair’de yeni ürünlerini ve yenilenmiş tasarımlarını sergiledi.

26 – 29 Temmuz tarihlerinde gerçekleşen fuara İran’dan 1000 firma ile 37 ülkeden 400 firma katıldı. Türkiye’nin yanı sıra Almanya, Fransa, İtalya, İngiltere, Brezilya, Avustralya, Çin Japonya, Malezya ve Suriye gibi ülkelerin yer aldığı fuar, ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.

78 bin m²‘lik bir alanda kurulan fuarda firmalar, son teknolojiye sahip ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirdi. Katılımın oldukça yüksek olduğu fuarın açılışı 150 bin ziyaretçi ile gerçekleştirildi.

120 bin satın almacı, 30 bin genel ziyaretçi ile 1500 yabancı ziyaretçinin katıldığı fuarda yılın inovasyonu olarak depremde uyarı veren ve ısıtmada yenilenebilir enerji sistemi kullanan binalar seçildi.

 Fuarla ilgili bilgi veren Airfel Genel Müdür Yardımcısı Zeki Özen,‘’Dünya pazarlarında ülkemizi başarı ile temsil ediyoruz. İran pazarında da güvenilen ve talep edilen bir markayız.

Airfel olarak fuarın en büyük ve en geniş kapsamlı ürün yelpazesine sahip standlarından biri ile fuara katıldık, markamız katılımcılar tarafından da büyük ilgi gördü. 

Bu fuar sayesinde de her geçen yıl iran pazarında olan varlığımızı,farklı bölgelerinden gelen potansiyel müşterilerine ulaşarak genişletme fırsatı buluyoruz ve önemli bağlantılar kuruyoruz. ‘’ dedi 

Isıtma soğutma havalandırma sektöründe başarılı projelere imza atan ve giderek bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Airfel, bundan öncede katılmış olduğu İran’ın en önemli yapı fuarı olarak tanımlanan Uluslararası Yapı ve Yapı Malzemeleri Fuarı Confair’de Hendek’te kurulu modern tesislerinde üretilen Airfel ürünlerini tanıttı.

Airfel Digifel Premix yoğuşmalı kombilerini, tüm kapasitedeki Airfel ConAplasma klimalarını, Panel Radyatör ve Infrared Isıtıcılarını sergiledi.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account