1968 yılından beri Türk mimar ve mühendislerine yenilikçi çizgisiyle hizmet veren dekoratif hazır sıva sektörünün öncü markası Kale, Betonart ürünü ile bir yeniliği daha sektörle buluşturuyor. Brüt beton görünümlü ve kullanıma hazır sıva Betonart, modern ve trendi takip eden mekanların gözdesi olmaya aday bir ürün.

Editör
16.08.2011

Kullanıma hazır olarak, kova ambalajlarda sektöre sunulan Betonart, başka hiç bir katkı malzemesine ihtiyaç duyulmadan, mala ile kolayca uygulanabiliyor ve mekanları estetik bir brüt beton görünümüne kavuşturuyor.

İç ve dış cephelerde kullanıma uygun olan Betonart, kara sıva, beton, çimento levha gibi mineral yüzeylerin yanı sıra alçı sıva, alçıpan, sabitlenmiş kontrplak ve eski boyalı yüzeylere uygulanabiliyor. Mala ile desen verilen, brüt beton görünümüne sahip dekoratif, hazır renkli bir sıva olan Betonart, nefes alan, alkali ve suya dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü kullanım sağlıyor.

Bugüne kadar yapı malzemesi olarak kullanılan brüt beton, Betonart ile mimarlar başta olmak üzere profesyoneller için özel bir dekorasyon malzemesine dönüşüyor.

Brüt beton görünümünün kattığı doğal görünüm sayesinde özellikle ahşap, cam ve metal gibi unsurlar ile mükemmel bir uyum sergileyen Betonart, çelik konstrüksiyonu çıplak bırakılmış yapıların vazgeçemeyeceği dekoratif bir malzeme özelliğine sahip.

Sektörde bir ilk olan Betonart, uygulandığı ortama kattığı dinamizm ile kurallara bağlı kalmadan mekanın özgün yapısını korurken, yılın moda trendine estetik bir katkı sağlıyor.

Brüt beton görünümünü hazır sıva kadar kolaylaştıran Betonart, ekonomik ve kolay uygulanabilir olmasının yanı sıra su bazlı yapısı ile insan ve çevre sağlığına dost bir ürün olarak öne çıkıyor.

Dekoratif kaplamanın en doğal duruşu ile öze dönüşü simgeleyen Betonart, sadece mağaza, restoran, sanat galerisi ve ofisler değil aynı zamanda stil sahibi lüks evlere kadar pek çok mekanda kullanılabiliyor.

Betonart, kullanıldığı mekanlarda, brüt beton görünümü ile malzemeyi kendi kimliğinin dışına çıkararak, dokunma ve ulaşma isteği yaratan, doğal, estetik ve egosantrik bir atmosfere büründürüyor.

Brüt beton görünümünün aksine betondan çok daha hafif olan Betonart, UV ışınlarına dayanıklı farklı renk alternatifleri ile sektöre yepyeni bir soluk getiriyor.

Kale Betonart, brüt beton görünümlü hazır dekoratif sıva mimarlar ve tasarımcılar için olduğu kadar mekalarında farklılık arayanlar için de estetik ve yenilikçi bir çözüm sunuyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account