Topkapı Cevizlibağ'da eski fabrika alanlarında yaptığı projelerle dönüşümü başlatan Beyaz inşaat, eski Simtel fabrikasının yerine yapacağı projeyle Eyüp'te de dönüşüme start verdi.

Editör
16.08.2011

Topkapı Merter hattında Cevizlibağ'daki eski fabrika alanlarında dönüşüm projeleri gerçekleştiren Beyaz İnşaat, dönüşüme Topkapı Beyaz Tower ve Eyüp'teki eski Simtel fabrikası arazisine yapacağı konut projesiyle devam ediyor.

SABAH'ın sorularını yanıtlayan, Beyaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Beyaz, Cevizlibağ'da dönüşüm projeleri gerçekleştirdiklerini belirterek, yeni projelerin gündemde olduğunu kaydetti.

Topkapı'da Mira Rezidans'ı tamamladıklarını, Beyaz Rezidans Topkapı projesine ise devam ettiklerini ifade eden Muammer Beyaz, yine Topkapı'da Beyaz Tower ve Beyaz Rezidans 2, Tarabya'da Kırkkonak Tarabya ve Eyüp'te de Beyaz Rezidans Eyüp projelerine başladıklarını anlattı.

Beyaz İnşaat Topkapı'da yüksek katlı bir ofis projesine başlıyor. 

TOPKAPI'YA BEYAZ TOWER 
Dome mimarlık tarafından projelendirilen kule, 10 bin metrekarelik bir alan üzerinde yükselecek.

Muammer Beyaz, projeyle ilgili olarak, "İstanbul'un en merkezi bölgesi Topkapı'da, değişen iş dünyasının bütün beklentilerini karşılayan lüks bir iş rezidansı inşa ediyoruz.

Beyaz Tower Avrupa Yakası'nın yeni Maslak'ı olmaya aday Topkapı'nın en önemli projesi olacak" dedi. 

SİMTEL REZİDANS'A DÖNÜŞÜYOR 
Topkapı'nın dönüşümünde üstlendikleri öncü rolü, Eyüp'te de devam ettirmeyi hedefleyen Beyaz İnşaat, Eyüp'te Flat Ofis ile şehitlik arasında yer alan eski Simtel fabrikasının yerine rezidans yapıyor.

Beyaz Rezidans Eyüp adını verilen proje, 8 bin 700 metrekarelik arsa üzerinde 103 daire ve 26 dükkandan oluşacak. Muammer Beyaz, projenin teslim tarihini 30 Eylül 2013 olarak açıkladı.

Projede, 68 metrekare ile 126 metrekare arasındaki 2+1 daireler 244 bin ile 417 bin 500 TL, 156 ile 160 metrekare arasındaki 3+1 daireler 413 bin ile 55 bin TL ve 149 ile 161 meterekare arasındaki 4+1 daireleri ise 582 bin TL ile 829 bin TL fiyat aralığında satılyor. Beyaz bugüne kadar Etiler ve Ulus'ta lüks projelere imza attıklarını hatırlatarak, bundan sonra orta sınıfa yönelik projelere odaklanacaklarını anlattı.TARABYA'YA 40 LÜKS KONAK 
Beyaz İnşaat İstanbul'un boğaz kıyısındaki semtlerinden Tarabya'da Çiftkurtlar Otomotiv'e ait 10 bin 600 metrekarelik arazi üzerinde 40 özel konaktan oluşan butik lüks bir projenin inşaatına başladı.

Mimari projesi Adnan Kazmaoğlu'na ait konaklarda 3+1 daireler 720 bin dolar ile 945 bin dolar, 4+1 daireler 1 milyon 65 bin ile 1 milyon 435 bin dolar, 6+1 daireler ise 1 milyon 893 bin ile 1 milyon 789 bin dolar aralığından satışa sunulacak.
 

KAYNAK:Sabah Gazetesi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account