Hotpoint-Ariston’un %40’tan fazla enerji tasarrufu sağlayan yeni indüksiyonlu ocağı KIO 632 C C tüketiciyle buluştu. Estetik görünümü ve fonksiyonel özellikleriyle ön plana çıkan Hotpoint-Ariston ailesinin en yeni üyesi, “FlexiZONE oval göz”üyle farklı boyut ve şekildeki tencerelerin aynı anda kullanılmasını sağlıyor.

Editör
12.08.2011

Hotpoint-Ariston’un piyasaya sunduğu yeni indüksiyonlu ocağı sahip olduğu fonksiyonel özellikler sayesinde oldukça ilgi çekiyor. Yalnızca yemeğin pişirildiği tavayı veya tencereyi ısıtarak gereksiz ısı dağılımını önleyen indüksiyonlu ocaklar hem pişirme süresini kısaltıyor hem de %43’e varan enerji tasarrufu sağlıyor.

Güvenlik göz önünde bulundurularak geliştirilen ürün, yalnızca pişirim yapılan tencere/tavayı algıladığında aktif hale geliyor. Pişirim alanı dışında herhangi bir alanı ısınmadığı için dokunulduğunda el yakmıyor.

Hotpoint-Ariston indüksiyonlu ocak Booster hızlı ısıtma sistemi sayesinde en yüksek ısı derecesine sadece 4 dakikada ulaşıyor. Böylece yiyeceklerin lezzeti korunarak enerji ve zaman tasarrufu sağlanıyor.

Elektronik zaman ayarı, çocuk kilidi gibi ilave fonksiyonları da bulunan ocağın kolay temizlenme özelliği sayesinde taşan yemekler sorun olmaktan çıkıyor.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account