Celest ile Duvarlarda Gökkuşağının,Çarpıcı Renkleri Işıldıyor...

Editör
12.08.2011

Legrand’ın göz alıcı Celest Serisi deri, ahşap, cam, porselen, Corian, metal gibi farklı malzeme seçeneklerini, yalın renklerden parlak renklere kadar birçok alternatif ile birleştirerek kullanıcıların zevkine sunuyor.

Renk ve dokuların şıklığı modernlikle bir bütün olarak tasarımın eşsizliğini gözler önüne seriyor.Seri, özgürce kişisel tarzın yaratılmasını sağlayarak kullanım kolaylığı ve konforuyla duvarlarda yerini alıyor.
 
Toz pembeden mandalina rengine, deve tüyünden lavanta rengine birçok seçenek sunan Celest, bütün yaşam alanlarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Birbirinden bağımsız renk seçenekleri ve tasarımıyla duvarların vazgeçilmezi olmaya, ev ve ofislerin dekoruyla da entegre olmaya aday.
 
Celest ile Hem Şık Hem Akıllı Evler...


Celest şıklığı ve teknolojiyi, Legrand ev otomasyon sistemi “My Home” ile birlikte sunarak, ev ve ofislerin ihtiyaçlarına ve kullanımlarına yönelik çözümleri tek bir dokunuşla hayata geçiriyor.

“Celest My Home” akıllı ev otomasyon sistemi, elektrik altyapısına bağlı tüm işlevlerin tek bir noktadan yönetilmesini sağlarken; konfor, güvenlik, enerji verimliliği, iletişim ve teknolojiyi bir arada sunuyor.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account