Bosch’tan her malzemeyi kolayca kesen ‘akıllı’ testere

Editör
12.08.2011

Bosch, hafif hizmet kullanıcılarına yönelik ilk tilkikuyruğu olan PSA 900 E’yi pazara sundu. Tahta, metal, alaşım ve plastik gibi bütün malzemelerin kolayca kesilmesini sağlayan Bosch PSA 900 E tilkikuyruğu; eski mobilyalar, bahçe çitleri ve pencere çerçevelerini düzgün kesmek, boruları ve diğer parçaları doğru oranlarda boyutlandırmak için ideal özelliklerle donatıldı.

Güçlü 900 Watt'lık motoru, ayarlanabilir hız garantileyicisi, ergonomik tasarımı ve temiz çalışma prensibi ile kullanım kolaylığı sağlayan Bosch PSA 900 E; çok yönlü ve kullanışlı kesicisi ile budama işlemlerini hafifletirken, testere milindeki taban plakası ile de kullanıcılarına çok çeşitli açılarda çalışabilme imkânı sunmaktadır.

İki elle tutma prensibiyle tasarlanan Bosch PSA 900 E’de bir elin, açılı kavrama tutamağında hızlandırıcı düğmesinde dururken; diğer elin, testere şaftı el koruyucusunda durarak testereyi desteklemesi hedeflenmektedir.

Güvenli ve tamamen kontrollü kullanılabilen PSA 900 E’de yumuşak tutamak güvenli kavramayı sağlarken, ince tasarım ise kullanım kolaylığını arttırmaktadır.

Hızlı ve kolay testere bıçağı değişimi için SDS sisteminin uygulandığı Bosch PSA 900 E’de,S-şaft sayesinde tüm tilkikuyruğu bıçakları ile aletin uyumu sağlanmaktadır.

PSA 900 E  Bosch Elektrikli El Aletleri yetkili bayileri ve yapı marketlerde satışa sunulmuştur.Teslimat kapsamında “Ahşap ve Metalde Kesim Kolaylaştırıcı” testere bıçağı ve “Ahşapta Kesim Kolaylaştırıcı” testere bıçağı da bulunmaktadır. Bu sayede PSA 900 E satın alındığı andan itibaren kullanıma hazırdır.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account