Facebook ile geçtiğimiz günlerde yollarını ayıran ve kendi medya şirketini kuran, Mark Zuckerberg’in kardeşi Randi Zuckerberg, dünyanın en önemli Türk otomobil tasarımcılarından biri olan Murat Günak, Cirque Du Soleil’in kurucusu ve yaratıcı yönetmeni Gilles Ste-Croix, Oscar’lı prodüksiyon tasarımcısı Grant Major ve tasarıma yön veren birçok ünlü isim, 17-19 Kasım 2011 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan alldesign İstanbul 2011’de buluşuyor.

Editör
11.08.2011

Grem Events tarafından bu yıl Kasım ayında ilki gerçekleştirilecek olan alldesign İstanbul 2011’de amaç, İstanbul’u, Avrasya, Doğu Avrupa ve Ortadoğu’nun tasarım üssü olarak konumlandırmak.

Tasarımın pazarlama ve inovasyona katkılarının anlatılacağı, farklı sektörlerdeki “yaratıcı endüstriler” için yeni perspektiflerin oluşturulacağı konferanslara, yerli ve yabancı 1,500 kişi ve uluslararası markanın katılması hedefleniyor.

Dünyaca ünlü tasarımcılar anlatacak

alldesign İstanbul 2011, Murat Günak, Gilles Ste-Croix dışında, alanlarında önemli işlere imza atan bir çok ünlü tasarımcıyı bir araya getiriyor; Yüzüklerin Efendisi serisi, King Kong ve Görünmez Adam filmlerinin Oscar’lı prodüksiyon tasarımcısı Grant Major, U2 gibi ünlü grup ve sanatçıların sahne tasarımcısı, aynı zamanda Ejderha Dövmeli Kız, The American gibi filmlerin sanat yönetmeni Mikael Varhelyi bu isimlerden sadece birkaçı…

Etkinliği gerçekleştirecek olan Grem Events Genel Müdürü Can Gürcan

alldesign İstanbul 2011’in tasarım şirketlerine, üreticilere yeni bir vizyon ve iş birliği olanakları yaratacağını söylüyor. alldesign İstanbul 2011 konferanslarının biletleri Biletix’te satışa sunuldu.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account