AFS, İstanbul’daki yeni tesislerini hizmete açtı

Editör
11.08.2011

Hava kanalı pazarının lider kuruluşu AFS, pazar taleplerine daha etkin ve hızlı cevap verebilmek amacı ile İstanbul Beysan Sanayi Sitesi’nde inşa ettiği yeni tesislerini tamamlayarak hizmete açtı.

AFS Genel Müdür Yardımcısı Bahadırhan Tari, yeni AFS tesislerinin havalandırma pazarının ürüne ve hizmete dayalı her türlü ihtiyacını tek çatı altında topladığını ifade etti.

Depolar, iki adet eğitim salonu, bir adet atölye, her türlü teknik donanıma sahip olan 1 adet konferans salonu ve showroom’u ile havalandırmaya taze bir soluk getirdiklerini söyleyen Tari, “ Yeni tesisimizde faaliyete başladık.

Müşterilerimize bundan sonra daha hızlı, etkin ve zamanında hizmet verebilmek adına tüm çabamızla çalışacağız. AFS’nin yenilenen yüzü, Ankara’daki yeni merkez ve üretim tesislerinin ardından İstanbul’a da taşındı. Artan iş hacmi ve her geçen gün çeşitlenen ürün yelpazesi, AFS’nin yatırım yapmasına yol açtı.

Çağın gereklerine adapte olabilme adına hızlı bir yatırım süreci içine giren AFS, İstanbul Beysan tesislerinde yurtiçi ve yurtdışı pazarlara yönelik olarak hizmet verecek. Tesisimiz bünyesinde satış ve pazarlama faaliyetlerinin yanı sıra, eğitime destek olabilme adına atölye ve eğitim salonları da unutulmadı” diye konuştu.

İnşaat sektöründe yaşanan gelişimin ve beraberinde havalandırma alanında görülen pazar artışının, gerek hizmet gerekse üretim kapasitesinde artışı gerekli kıldığını belirten Tari, “ İçinde bulunduğumuz ortam bizi yatırım yapmaya zorladı.

Gelecek için yapılan öngörülerimiz doğrultusunda gerek teknolojik gerekse fiziki yatırım süreci devam edecek. İhtiyaçların arttığı ve çeşitliliğin sürekli geliştiği günümüzde AFS de geleceğe yatırım yapmaya devam edecektir.

Yatırımlarımızın ne denli yerinde ve gerekli olduğunun farkındayız. Amacımız, alanımızda bizi liderliğe taşıyacak olan basamakları emin adımlarla tırmanmaktır.” Diyerek sözlerine son verdi.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account