Gaggenau’dan yepyeni,minimalist bir davlumbaz: AC 402  

Editör
11.08.2011

Gaggenau, günümüz inovatif mutfak ve oturma odası tasarımının, havalandırma sistemleri alanında da yeni çözümler gerektirmesinden hareketle yepyeni bir tavan tipi havalandırma çözümü geliştirdi.

Hiç göze çarpmayacak bir biçimde mutfak mimarisine entegre edilebilen Gaggenau AC 402 tavan tipi havalandırma, minimalist tasarımı ve esnek kurulum olanaklarıyla öne çıkıyor.

Hem boyutları hem de performansıyla mükemmel bir şekilde her mutfağa ve kişiye özel gereksinimlere göre uyarlanabilen, modüler bir sistem sunuyor. Sistem, tavanlara silme monte edilebildiği gibi mobilya elemanlarına da sorunsuzca entegre edilebiliyor.
 
Bireysel ve esnek

Modüler sistem, yeni AR 400 / AR 401 fan modülleriyle kombine edilerek çalışan, ayrı ayrı kontrol, ışık ve filtre modüllerinden oluşuyor. Maksimum iki fan modülü ve sekiz adede kadar filtre modülü ile her kumanda elemanı başına, 950 ila 2800 m³/h arası güçlere ulaşılabiliyor.

Gaggenau’nun bu inovatif çözümü, özel kullanım alanlarının havalandırma sistemlerine benzersiz bir esneklik getiriyor. Aydınlatma da kişisel tercihlere göre seçilebiliyor.

Kumanda elemanı, seçmeli olarak, ışıklı veya ışıksız mevcut olduğundan, AC 402 tavan havalandırması, bağımsız ışık sistemleriyle kombine edilebiliyor.
 
Gürültüsüz ve verimli

Patent başvurusu yapılan kenar emiş filtreleri ve yeni fan modülleri ile kombine edilmesi sayesinde AC 402 tavan havalandırması, sadece verimli çalışmakla kalmıyor, ayrıca çok sessiz de çalışıyor.

Fan modülleri, örneğin tavan arası gibi mutfağın dışına bir yere yerleştirildiğinde, bu etki daha da fazla artırılabiliyor. Sistem, hem hava çıkışlı hem de hava dolaşımlı çalışabiliyor.

Sistemin tamamı, bir uzaktan kumanda ile kontrol ediliyor. Gaggenau, havalandırma sistemleri yelpazesini, yeni tavan tipi havalandırma sistemi AC 402 ile tamamlıyor.

Mutfak havalandırma çözümlerinde uzun yıllara dayanan bir uzmanlığa sahip olan şirket, bu yeni ürünüyle, mutfak havalandırma alanına da yeni standartlar getiriyor.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account