GELENEKLE MODERNİZMİ BİRLEŞTİREN ve TARİHİ ÖÐELER BARINDIRAN YENİ BİR SERİ: RICH HISTORY

Editör
11.08.2011

Geçmiş çağların unutulmayan değerlerini yansıtan eski ve güzeli, nostalji içinde kendini kaybetmeden modern yaşam tarzını yansıtan unsurlarla yaşamak…

Villeroy & Boch’un yeni Rich History serisi bugünün ve tarihin izlerini çağdaş yaşam alanları yaratmak için göz alıcı bir zarafetle yansıtıyor.

Villeroy & Boch tarafından, zengin tarihi detaylardan ilham alınarak duvar ve zemin için yaratılan Rich History tarihsel desen ve süslerin bereketinden besleniyor.

İnce ve zarif işçilikle oluşturulan zengin ayrıntılı şık tasarımı yüksek bir dekorasyon kültürünü teşvik etmek dışında klasik değerlere bağlılığını itiraf ediyor nitelikte...

Seramik duvar ve porselen karolarla birlikte, Rich History serisi için üç boyutlu köşe tamamlayıcılarının yanı sıra çok çeşitli dekor ve bordürler geliştirildi. Bu dekorlar, floralden geometrik desenlere kadar tarihi kaynaklardan esintiler taşıyor.

Rich History sıra dışı duvar tasarımları için beyaz ve gri-bej olmak üzere iki zarif renkte ve 30x60cm ebadında seramik duvar karosu seçeneğine yer veriyor.

Yüksek kaliteli dekorlardan oluşan gümüş-bronz karolar 30x60 cm ve 10x60 cm ebatlarında; zengin gold dekorlar ise 30x60 cm ve 15x60 cm olarak sunuluyor.

Rich History zemin tasarımı konusunda da çok çeşitli alternatifler barındırıyor. 30x30 cm ve 30x60 cm ebatlarındaki koyu kahve ve antrasit sırsız porselen karolar ile yalın bir zemin tasarımı elde edilebilir. Daha gösterişli zemin içinse koyu kahve ve antrasit dekorlu sırlı porselen karolar değerlendirilebilir.

Bunlar 30x60 cm, 30x30 cm ve 15x60 cm olarak sunuluyor. Dekorlu ve dekorsuz yer karoları birbirleriyle kombine edilebilir olduğundan çok sayıda yeni seçenek yaratıyor.

Zemin ve duvar için geniş tasarım ve boyut seçenekleri ile Rich History serisi hedefini ortaya koyuyor:yüksek kaliteli yaşam alanları yaratmak.

Ev banyoları, antreler ve elbette ki yemek ve yatak odaları gibi yaşam alanları Rich History serisiyle birlikte usta bir stil ve eşsiz estetik öğeler taşıyan, zamansız bir zarifliği sergiliyor.

 
Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account