Mutfaklara Siemens’in yeni tezgah altı ankastre bulaşık makinesi şıklığı geliyor...

Editör
11.08.2011

Ankastrede dünyanın en geniş ürün gamına sahip olan Siemens Ev Aletleri, tüketicilere doyasıya seçme özgürlüğü yaşatan çeşitlerine bir yenisini ekledi.

Yeni Siemens SN45M589EU jetMatic ankastre tezgah altı bulaşık makinesi, sahip olduğu tasarım özellikleri ve ileri teknoloji ile ankastreleri en şık biçimde tamamlıyor.

Siemens’in teknoloji ve tasarım alanındaki uzmanlığını bir araya getiren yeni bulaşık makinesi, yüksekliği ayarlanabilen ve mutfak dolaplarıyla ara boşlukları kaldıran tasarımı, kolayca ayarlanabilen ayakları sayesinde ankastre serileri ile uyumlu ve estetik bir görünüm sergiliyor. Makinenin kendisine ayrılan  bölmeye mükemmel şekilde yerleştirilebilme özelliği, çelik ön panelin görünür kalmasını sağlıyor.

Siemens SN45M589EU jetMatic bulaşık makinesinin yüksekliği 6 cm’ye kadar ayarlanabiliyor. Ara boşlukları yok eden tasarımı ile tezgah altına tam olarak yerleştirilebilen makine, süpürgelik kısmı ile de uyumlu bir tasarıma sahip.

Makine ayrıca özel panel kullanımını olanaklı kılıyor. İstenirse ön çelik panel kalabiliyor ya da dekoratif panel kullanılabiliyor. Komple çelik ön paneli Siemens SN45M589EU jetMatic bulaşık makinesinin en göze çarpan özelliklerinden biri.

En ileri teknolojilerle, en üst düzeyde enerji tasarrufu

Siemens tezgah altı ankastre bulaşık makinesi A enerji sınıfı makinelerden yüzde 10 daha az enerji tüketiyor. Eko 50 programında sadece 0.93 kWh’lik enerji tüketen makinenin aynı programda su tüketimi 10 litre düzeyinde gerçekleşiyor.

Makinede bulunan Intensive Eco 45oC programı sayesinde 70oC yoğun programın performansı yüzde 25 enerji tasarrufu ile elde edilebiliyor.

varioSpeed özelliği de tek bir dokunuşla tüm programların yıkama sürelerini yüzde 50’ye varan oranlarda azaltarak zaman tasarrufu sağlıyor. Yarı yük opsiyonu da makinenin dolmasını beklemeden, su ve zamandan tasarruf elde ederek yıkama yapma avantajı sunuyor.

3 katlı rackMatic özelliği sayesinde yüksek saplı bardaklar, üst sepet doluyken dahi rahatlıkla yerleştirilebiliyor. Üst sepet yukarı doğru kaydırılarak daha yüksek bulaşıklar alt sepete rahatlıklar yerleştirilebiliyor.

Çatal, bıçak, maşa gibi mutfak aletler için geliştirilen 3. çekmece varioDrawer’a, V şeklinde olduğu için kahve fincanları, kepçe ve büyük yemek kaşıkları da yerleştirilebiliyor.

Bulaşık makinesinde 3. çekmece bulunduğu için çatal bıçak sepeti opsiyonel olarak sunuluyor. Yeni Siemens SN45M589EU bulaşık makinesi böylelikle 14 kişilik yemek takımı kapasitesine erişiyor.

dosageAsist sistemi sayesinde yıkama programının en uygun kısmında tablet deterjanı özel deterjan çekmecesine otomatik olarak düşerek daha kontrollü bir şekilde eriyor, ve her zaman yıkama performansının mükemmel olmasını sağlıyor.

Kullanım kolaylığı için zengin donanım

Siemens SN45M589EU bulaşık makinesinin başlama zamanını 24 saate kadar erteleme özelliği önemli bir kullanım kolaylığı sunuyor. Deterjan otomatiği (auto3in1), yük sensörü, kendi kendini temizleyen üç kademeli filtre sistemi ve bardak koruma teknolojisi, makinenin kullanım konforunu artıran diğer özellikleri.

Makinenin ayrıca çocuk kilidi, cihaz kapağının çok hassas bir şekilde açılıp, kapanmasını sağlayan servo kilit ve tuş kilidi özellikleri de bulunuyor.

  Dergisi
 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account