SAMET'ten “Neolift” ile kapak sisteminde hareket rahatlığı

Editör
11.08.2011

Beş kıtada toplam 90 ülkeye ihracat yapan, Türkiye mobilya aksesuarı sektörünün lider markası SAMET, kalkar kapak sistemine yeni bir bakış açısı ve estetik ile NEOLIFT’i geliştirdi.

Yenilenen Neolift kapak sistemleri, rahatlığı ön planda tutan özellikleri ile mobilyaları ve kullanım rahatlığını kusursuz hale getiriyor. Yaklaşık 120 kişiden oluşan SAMET AR-GE merkezinin geliştirdiği kapak sistemi; yeni nesil ürünler arasında adlandırılıyor. 

Neolift kalkar kapak sisteminin yavaş kapanma özelliği sayesinde kolay ve sessizce kapanır; kullanıcıya hareket rahatlığı sağlar. Bu geliştirilmiş kapak sistemi, kademeli açılma özelliği ile kapağın her açıda sabit durabilmesini sağlamaktadır.

Yüksekliği veya konumu itibariyle ulaşılması zor yerlerde de Neolift kalkar kapak sistemi ile kullanım kolaylığı ön plandadır. Neolift, ölçüleri itibariyle son derece makul olduğundan dolabınızda fazla yer kaplamaz ve bu sayede kullanım alanınızı daraltmaz. Gri ve beyaz renk seçenekleriyle mobilyanıza uygun bir Neolift muhakkak olacaktır.

SAMET, yeni ürünü Neolift kalkar kapak sistemleriyle Türkiye'de ve ihracat yapılan 90 ülkede etkin kullanım sağlayıp, inovatif faaliyetleriyle global pazarlarda lider olmayı hedefliyor.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account