Aydınlatma sektörünün lider markası Philips, iç mekan aydınlatmasında tasarımı ve yeni nesil teknolojisiyle, vurgu aydınlatma uygulamalarında kullanılabilecek ilk LED armatürü StyliD’i müşterilerine sunuyor.

Yazar:Editor
11.08.2011

Philips, özellikle mağazacılık ve otelcilikte en etkili çözümlerden biri olan yeni StyliD ile LED teknolojisine çığır açan yeni bir konsept kazandırıyor.

Yükselen enerji fiyatlarına alternatif olarak halojene göre önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlayan StyliD seramik gaz deşarjlı lambalar ile karşılaştırılabilir ışık kalitesine sahip.

Tasarımı, en son ve en yenilikçi LED teknolojisi ve optik sistemi ile güvenilir ısı yönetimini birleştireren  yeni StyliD, stil özgürlüğü ve bakım tasarrufu sağlıyor.

Ürün yelpazesi içerisinde sıva üstü projektör, gömme spot ve sıva üstü raylı versiyonlarıyla StyliD müşterilerin aydınlatma uygulamalarını tam olarak istedikleri gibi yapılandırmalarına olanak sağlıyor.

Kompakt seçenek arayanlar için mikro (400 lm), boyut ile verim arasında ideal denge için Mini (800 lm) ve daha yüksek lümen  için Kompakt (1200 lm) veya Kompakt Güç (2000 lm) olmak üzere tüm aydınlatma armatürleri üç boyda sunulan StyliD ile Philips, yenilikçi LED teknolojisini iç mekanlara farklı bir konsept ile taşıyor.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account