Kale Grubu’nun yapı kimyasalları sektöründeki lider markası Kalekim, seramik aralarındaki derz dolgularda zamanla oluşan kirlerin kolaylıkla temizlenmesini sağlayan Seracare Derz Temizleyicisi’ni tüketicilerin beğenisine sunuyor. Seracare aynı zamanda, seramik ve porselen seramik gibi kaplama malzemelerinin temizliğinde de kullanılıyor.

Editör
11.08.2011

Seramik uygulamaları alanında geliştirdiği ürünlere bir yenisini daha ekleyen Kalekim, Seracare Derz Temizleyicisi ile derz dolgularda zamanla oluşan kir, kireç ve deterjan kalıntılarını kolaylıkla temizleyerek, ilk günkü görüntüsüne kavuşmasını sağlıyor.

Seracare, bunun yanı sıra seramik ve porselen seramik gibi kaplama malzemelerinin temizliğinde de kullanılıyor. Hemen hemen her evde seramik aralarındaki derzlerde zamanla oluşan ve bir türlü temizlenemeyen kirlerin kolaylıkla çıkarılmasına yardımcı olan Seracare, temizlik konusunda özellikle ev hanımlarının bir numaralı yardımcısı olmaya aday.

Özellikle banyo, mutfak gibi ıslak hacimlerdeki derzlerin temizliğinde Seracare Derz Temizleyici kullanıldığı tüm mekanlara hijyen sağlıyor.Kalekim Seracare Derz Temizleyici, doğal içeriği sayesinde uygulandığı derz dolguyu aşındırmadan temizliyor.

Ürün, organik içeriği ile de sağlıklı uygulama imkanı tanıyor.
Kalekim Seracare Derz Temizleyicisi’ni, Kalekim bayilerinden temin etmek mümkün.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account