%100 kırılmayan özelliği ile Flexible Neon LED, aydınlatmada devrimsel bir buluş niteliği taşıyor. Ürün standart aletlerle istenilen boyutlarda kesilebiliyor ve el ile eğilerek kolayca şekil verilebiliyor.

Editör
10.08.2011

Geleneksel Neon aydınlatma sistemleri, özellikle lineer dış uygulamalarda uzun süredir kullanılsa da bazı zayıflıklar gösteriyor. Montaj zorluğu, kırılgan yapı, elektrik çarpma riski, yüksek bakım maliyeti ve elektrik sarfiyatı, zor hava şartlarında başarısızlık bu olumsuzlukların başında geliyor.

Dev aydınlatma firması Neo-Neon’un devrimsel bir buluş niteliğindeki Flexible Neon LED, bütün bu sorunları gideriyor ve kaliteli bir aydınlanma sağlıyor.

Tasarruflu Flexible Neon LED’le Kırılma Derdine Son!

Flexible Neon LED standart aletlerle rahatlıkla kesilebiliyor, %100 kırılmayan özelliği sayesinde el ile eğilerek rahatlıkla form verilebiliyor. Montajı geleneksel Neon sistemlere göre çok daha kısa zamanda tamamlanabiliyor.  Neon Flex sistem su geçirmeyen özelliği ile de fark yaratıyor. Ürün AC ve DC sistemler ile rahatlıkla beslenebiliyor.

Yüksek parlaklık ve düşük sıcaklık sağlıyor. Düşük voltajla çalıştığı için %70’e varan enerji tasarrufu sağlanıyor. Uzun ömürlülüğü, sağlamlığı ve bakım masraflarının düşük olması ise sağladığı diğer avantajlar.Eşsiz PVC ceket tasarımı ile de şık bir görüntü sunuyor.

Çinli aydınlatma firması Neo-Neon, bu devrimi başlatmasına rağmen, yeni ve en son teknolojiyi kullanarak ürün gamını ve kalitesini devamlı geliştirmeye devam ediyor.

Marka son LED teknolojisi ve eşsiz PVC kalitesi ile klasik cam Neon ürün kalitesi sunuyor. Ayrıca Neo Neon, Flexible Neon LED ürününün Çin’de buluş patentine ve dünya genelinde patent haklarına sahip tek firma. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account