Ekim ayında bile kendini hissettirmesi beklenen sıcaklarda nemli hava sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Özellikle yaşlılar, astım ve bronşit hastaları için durum çok daha ciddi. Ama endişelenmeyin, Olimpia Splendid AquaDry nem alıcı ile artık herkes rahat bir nefes alacak.

Yazar:Editor
10.08.2011
1689

Özellikle denize kıyısı olan bölgelerde %80’in üstüne çıkan nem seviyesi nefes almayı bile güçleştirirken; terlemeyi yavaşlatarak vücut ısısının yükselmesine, eklem ağrılarına, astıma ve alerjik hastalıklara yol açıyor.

İdeal nem oranın %45-50 seviyesinde olması sağlığımız ve konforumuz için son derece önemli. Olimpia Splendid’in AquaDry nem alıcısı daha sağlıklı ve rahat nefes almanız için geliştirildi.

Zarif Tasarım, Kolay Kullanım

Zarif İtalyan tasarımıyla yaratılan AquaDry28, yüksek kapasitesi ve kolay kullanımı sayesinde evinizin her köşesinde yüksek konforlu bir hava yaratıyor. Küçük boyutlu tasarımı sizi yanıltmasın. AquaDry günde 28 litre nem alma kapasitesine sahip.

LED ekranı sayesinde kullanımı son derece pratik. Hem sıcaklığı hem de nem oranını bu ekrandan kontrol ederken, istediğiniz nem oranını da ayarlayabiliyorsunuz.

Ayrıca tankı dolduğunda size haber veriyor. İstendiği takdirde sürekli drenaj ile çalışabilen AquaDry, taşıma kulpu ile kolayca evin her köşesine taşınabiliyor.

Otomatik defrost sistemi ile -2 dereceye varan sıcaklıklarda bile sorunsuz çalışırken,cihazın içindeki gizli bir bölmede yer alan 3.5 litrelik su tankı tasarımda gözü rahatsız etmiyor.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account