SAMET'ten Yeni Nesil Nitelikli Mobilya Aksesuarları: Smart Box, Neolift ve Star 3D Menteşe.

Yazar:Editor
10.08.2011

Beş kıtada toplam 90 ülkeye ihracat yapan, Türkiye mobilya aksesuarı sektörünün lider markası SAMET, en yeni çekmece sistemi SMART BOX’u, kalkar kapak istemi NEOLIFT’i ve Star 3D Menteşeyi tüketicisiyle buluşturuyor.

Yenilenen Smart Box çekmece sistemleri, Neolift kapak sistemi ve Star 3D Menteşe eklenen pek çok teknolojik özellikleri ile mobilyaları kusursuz hale getiriyor.

Yaklaşık 120 kişiden oluşan SAMET AR-GE merkezinin geliştirdiği bu en yeni akıllı ray sistemi, kalkar kapak sistemi ve 3D menteşe yeni nesil ürünler olarak adlandırılıyor. 

Smart Box’la çok ağır yükler, sarsmayan stabilizasyon sistemiyle taşınır

Smart Box'ın yenilenen yapısı sayesinde çekmeceler çok daha sessiz çalışıyor, çok daha kolay monte ediliyor. Sarsmayan stabilizasyon sistemiyle, çok daha stabil işliyor.

Smart Box çekmeceleri 40 ila 65 kg taşıma kapasitesine sahip olmanın yanı sıra yerinden çıkmasını önleyen sistem sayesinde çok daha güvenli bir kullanım sağlıyor.

Yeni Smart Box'ta geliştirilen yeni fren sistemi ile çekmeceler hızla itilse bile çok yavaş kapanıyor. Birçok aksesuar seçeneğiyle düzenli ve verimli çekmece kullanımı sağlıyor.

Neolift ile kapak sisteminde hareket rahatlığı

Neolift kalkar kapak sisteminin yavaş kapanma özelliği sayesinde kolay ve sessizce kapanır; kullanıcıya hareket rahatlığı sağlar. Bu geliştirilmiş kapak sistemi, kademeli açılma özelliği ile kapağın her açıda sabit durabilmesini sağlamaktadır.

Neolift, ölçüleri itibariyle son derece makul olduğundan dolabınızda fazla yer kaplamaz ve bu sayede kullanım alanınızı daraltmaz. Gri ve beyaz renk seçenekleriyle mobilyanıza uygun bir Neolift muhakkak olacaktır.

3D Eksantrik ayarlı menteşe sistemi

3D Eksantrik ayarlı menteşe sistemi, menteşelerde estetik görünümler, hızlı ve kolay ayarlama, uygulama yapabilme rahatını sunuyor. Gövdesinde yer alan ayar vidası sayesinde, ileriye ve geriye 3mm hareket ediyor.

Star 3D Menteşe sistemi ile mobilyaların hassaslık ayarlarına göre en kısa zamanda ve en doğru şekilde ayarlamalar yapılabiliyor.
SAMET, en yeni ürünü Smart Box çekmece sistemleri, Neolift kalkar kapak sistemi ve 3D’yle Türkiye'de ve 90 ülkede etkin kullanım sağlayıp, inovatif faaliyetleriyle global pazarlarda lider olmayı hedefliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account