ELBİ Elektrik’in ürün gamında yer alan Zena Antibacterial, hijyen arayanlar tarafından her geçen gün daha çok ilgi görüyor. Üzerinde bakteri barındırmayan ürün serisi, insanların özel yaşam alanlarının yanı sıra, hijyenin önem kazandığı toplu yaşam alanları olan hastaneler ve okullar tarafından tercih ediliyor. Ürün serisi kullanmaya başlayan alanlara yenileri eklendi.

Editör
10.08.2011

İnsan sağlığı üzerindeki hassasiyeti ile Zena Antibacterial anahtar ve priz serisinin hijyene olan katkısını gören devlet daireleri, sağlık kurum ve kuruluşları zena antibacterial anahtar ve priz serisini tercih ediyor.

Zena Antibacterial serisinin önemini fark ederek tercih eden hastane ve okullardan örnekler Çamlıca Medicana Hastanesi,  Konya Avicanna Hastanesi, Konya Meram Devlet Hastanesi 100 Yataklı Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi,Ağrı Devlet Hastanesi,Samsun Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi 200 Yataklı, Urfa Edessa Hastanesi, Mardin Midyat Devlet Hastanesi, Isparta Şarkikaraağaç Hastanesi  ve İzmit Doğa Koleji’nin bütün anahtar ve prizleri Zena Antibacterial serisi ile değiştirildi.

Zena Antibacterial anahtar ve priz serisi, içerdiği gümüş iyonları sayesinde mikropların çok farklı işlevlerini aynı anda baskılamakta olduğundan bakteriler, mantarlar ve virüsler gibi çok geniş yelpazede mikroorganizmalara karşı etkili oluyor ve üzerinde barınmasına izin vermiyor.

Ayrıca ürün çizilse, kırılsa dahi bakteri barındırmama niteliğini kaybetmiyor ve uzun yıllar güvenli kullanım için olanak sağlıyor. Zena Antibacterial anahtar ve priz serisi sade tasarımı ve de mekanların ihtiyaç duyduğu tüm fonksiyonlara sahip olan bir seri olarak da dikkat çekiyor.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account