NOLTE’DEN YATAK ODALARINA RÜYA GİBİ TASARIM: MARCATO

Editör
09.08.2011

Mutfak tasarımlarıyla dünyaya kalite sunan Alman devi NOLTE, yatak odası ve dolap modelleriyle de evlerini estetikle tanıştırmak isteyenlerin hayallerini süslüyor.

NOLTE, birbirinden şık tasarımlarıyla yatak odalarının havasını değiştiriyor. Koleksiyonlarıyla her zevke seslenen dünyaca ünlü marka, MARCATO yatak odası modeli ile estetiğe ve konfora yeni bir bakış açısı getiriyor.

NOLTE’nin yatak odalarındaki yeni gözdesi MARCATO’yu farklı kılan yalnızca zarif tasarımı ve onu oluşturan yüksek kaliteli malzemeler değil, MARCATO aynı zamanda yenilikçi fikirlerin yatak odalarındaki temsilcisi olarak da öne çıkıyor.

Bu çok özel tasarım, özellikle dolap seçiminde sunduğu özgürlük ile sizin zevklerinize ve fikirlerinize gerçek anlamda değer veriyor.

İster gri ayna, ister kristal ayna ya da beyaz cam olsun, dolapta ortaya koyacağınız tüm tercihler MARCATO’yu eşsiz bir şekilde tamamlıyor ve mükemmelliği bir kez daha tanımlıyor.

Farklı renk seçenekleri ise çeşitli kombinasyonlara olanak tanımakla kalmıyor, ışığın odanızda büyülü yansımalar gerçekleştirmesini sağlayarak adeta bir gösteri sunuyor. Yatak ve dolap tasarımları, ortaya koydukları uyumla öyle estetik bir görünüm yaratıyor ki rüyalar ülkesine gitmek için uyumanıza gerek kalmıyor.

Öte yandan MARCATO, dolaplarda odanızın büyüklüğüne göre farklı kombinasyon seçenekleri de sunuyor. Hem boyut hem de tasarım olarak farklılık yaratan tasarımlarda yatay çizgiler ve dikey çubuklar sayısız alternatif yaratıyor.

Renklerde venge, meşe, ceviz, kayın ve akçaağaç ahşap görünüm sevenlere sesleniyor. Kutup beyazı, beyaz cam, gri cam, gri ayna, siyah cam, kristal ayna seçenekleri ise hayal gücünüzü harekete geçiriyor.NOLTE yatak odası koleksiyonunun birbirinden güzel tasarımlarını NOLTE HOME STUDIO mağazalarında sergiliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account